اخبار داغ

حساسیت در حوزه سلامت خوزستان افزایش یابد / آب سالم به مردم بدهید

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از بتاب نیوز، رضا نجاتی در جلسه کمیته آب و فاضلاب و التور که در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: باید آب سالم به مردم تحویل داده شود؛ زمانی که در شبکه آبرسانی خرابی یا آلودگی رخ می‌دهد، باید سریعا این مشکلات رفع شوند. وی با اشاره […]

اشتراک گذاری
30 شهریور 1400
134 بازدید
کد مطلب : 133802

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از بتاب نیوز، رضا نجاتی در جلسه کمیته آب و فاضلاب و التور که در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: باید آب سالم به مردم تحویل داده شود؛ زمانی که در شبکه آبرسانی خرابی یا آلودگی رخ می‌دهد، باید سریعا این مشکلات رفع شوند.

وی با اشاره به سر ریز فاضلاب در برخی نقاط، افزود: یکی از معضلات، سر ریز فاضلاب است که برای مردم مشکلات بهداشتی ایجاد می‌کند. در این شرایط شیوع کرونا، نباید با موضوع غیر بهداشتی دیگری که می‌تواند میزان کار در حوزه بهداشت را چند برابر کند، مواجه شویم.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به طولانی شدن روند نامه‌نگاری سازمان‌ها برای حل معضلات، گفت: انتظار می‌رود حساسیت‌ها در خصوص موضوعات مرتبط با سلامت مردم افزایش یابد.

وی بیان کرد: برای رفع گرفتگی فاضلاب در برخی مناطق تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب، باید لایروبی انجام شود.

نجاتی با تاکید بر لزوم کلر زنی مطلوب آب، گفت: التور همیشه باید جدی گرفته شود و در این شرایط نباید این مساله هم در کنار کرونا قرار بگیرد.

وی با اشاره به ارائه گزارش‌هایی از وضعیت آب و فاضلاب در ماهشهر، بیان کرد: طبق گزارش‌های ارائه‌شده در این جلسه، انگار شرکت آب و فاضلاب در ماهشهر وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *