اخبار داغ

پروانه انتشار فصلنامه “قطعه سازان صنعت” صادر شد

پروانه انتشار نشریه اختصاصی قطعه سازان صنعت در زمینه صنعت نفت گاز و پتروشیمی به زبان های فارسی،و انگلیسی به مدیر مسئولی جناب آقای سید فخرالدین طاهرزاده موسویان مدیر تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار و رئیس مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد صادر گردید. نشریه قطعه سازان صنعت […]

اشتراک گذاری
31 شهریور 1399
129 بازدید
کد مطلب : 5934

پروانه انتشار نشریه اختصاصی قطعه سازان صنعت در زمینه صنعت نفت گاز و پتروشیمی به زبان های فارسی،و انگلیسی به مدیر مسئولی جناب آقای سید فخرالدین طاهرزاده موسویان مدیر تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار و رئیس مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد صادر گردید.

نشریه قطعه سازان صنعت در زمینه صنعت نفت گاز و پتروشیمی و به زبان های فارسی و انگلیسی با ترتیب انتشار فصلنامه با گستره سراسری و نوع انتشار مجله ای به نام شرکت محور ماشین دوار توسط معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی صادر گردیده است.

لازم به توضیح است که شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار از شرکت های مستقر در “پارک علم و فناوری استان خوزستان ”با مدیریت مهندس روح اله عزیزی بوده که در زمینه ساخت و تولید انواع قطعات و تجهیزات صنعتی در استان خوزستان فعالیت می نماید .

مجله قطعه سازان صنعت وابسته به شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار  با پروانه انتشار رسمی (اختصاصی– چاپی) به شماره ۸۵۶۸۵ در مرداد ماه ۱۳۹۸ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف‌ تولید و ترویج علوم مرتبط با مهندسی مکانیک و ساخت و تولید قطعات صنعتی در صنایع نفت گاز و پتروشیمی و به‌ منظور تقویت‌ مبادله‌ آخرین یافته‌های‌ علمی‌، تحقیقاتی و کاربردی، اقدام به دریافت و انتشار مقالات پژوهشگران و صاحب نظران از سراسر کشور می نماید. این مجله امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات و انتشار منظم بصورت فصلی، دستاوردهای علمی  محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

مقالات ارسالی برای این مجله به ‌صورت دوسویه ناشناس داوری می‌ شوند و پس از داوری و موافقت هیئت تحریریه به چاپ خواهند رسید.

حوزه های ارسال مقاله به شرح ذیل می باشند:

 مهندسی مکانیک،مهندسی ساخت، مهندسی متالورژی، مهندسی مواد، شیمی و مهندسی شیمی مواد، نانو مواد، دینامیک و ارتعاشات، اندازه گیری و کالیبراسیون،طراحی و کنترل ربات ها، مکاترونیک، تست های غیر مخرب،مکانیک جامدات و سیالات،توربو ماشین، ائرودینامیک،مواد و سازه های هوافضا، سازه های هوشمند،  جوشکاری، ماشین کاری، شکل دهی، ریخته گری،اتوماسیون،طراحی و ساخت ،  علوم مواد و محیط زیست،  ترموالاستیسیته،مهندسی و فناوری، ساخت و مدیریت پروژه  و دیگر موضوعات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *