اخبار داغ

حضور ارتش آمریکا در منطقه مایه ویرانی است

نیروهای مسلح ما حصار مستحکم و سپر دفاعی کشور در برابر تهدیدهای سخت دشمنان بیرونی و درونی هستند. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز، فرمانده معظم کل قوا صبح امروز در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام حسین(ع) فرمودند: عزیزان من، افتخار نیروهای مسلح ما این […]

اشتراک گذاری
11 مهر 1400
149 بازدید
کد مطلب : 134742

نیروهای مسلح ما حصار مستحکم و سپر دفاعی کشور در برابر تهدیدهای سخت دشمنان بیرونی و درونی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز، فرمانده معظم کل قوا صبح امروز در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام حسین(ع) فرمودند:

عزیزان من، افتخار نیروهای مسلح ما این است که نیروهای مسلح در کشور عزیز ما حصار و قلعه‌ی مستحکمی هستند برای کشور و ملت. همان طور که امیرالمؤمنین فرمود: «فَالْجُنُودُ بِإِذْنِ‏ اللَّهِ‏ حُصُونُ‏ الرَّعِیَّه»؛ این به معنای واقعی کلمه در کشور ما تحقق پیدا کرده و امروز سازمانهای نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج به معنای واقعی کلمه سپر دفاعی در برابر تهدیدهای سخت دشمنان بیرونی و درونی هستند.

امنیت، زیرساخت اساسی پیشرفت کشور است

فرمانده کل قوا صبح امروز در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح:

امنیت یک کشور زیرساخت اساسی است برای همه‌ی فعالیتهای در جهت پیشرفت. امنیت مهمترین مسئله‌ای است که در نگاه به نیروهای مسلح باید مورد توجه قرار بگیرد.

حضور ارتش آمریکا در منطقه مایه ویرانی است

فرمانده کل قوا صبح امروز:

در منطقه‌ی خود ما حضور ارتش های بیگانه از جمله ارتش آمریکا مایه‌ی ویرانی و جنگ‌افروزی است. همه باید سعی کنند که کشورها را مستقل، ارتش ها را مستقل، متکی به ملت ها و هم‌افزای با ارتش های دیگر همسایگان و دیگر ارتش های منطقه قرار بدهند. صلاح این منطقه در این است.

آمریکا پس از بیست سال کشتار و جنایت در افغانستان حکومت را به طالبان داد و خارج شد

 مقام معظم رهبری بیان کردند:

ارتش آمریکا که مجهز به همه انواع تجهیزات گوناگون، متعارف و فوق متعارف است، وارد کشور همسایه‌ی ما افغانستان شد، برای اینکه حکومت طالبان را سرنگون کند. بیست سال در این کشور ماندند و کشتار و جنایت کردند و اشغال کردند و مواد مخدر را ترویج و زیرساخت های محدود این کشور را نابود کردند، بعد از بیست سال حکومت را به طالبان دادند و خارج شدند.

آن کسی که برای برادر خود چاه می کند اول خودش در آن میفتد

رهبر انقلاب تاکید کردند:

نگذاریم، نگذارند که ارتش های بیگانه برای به عنوان منافع ملی خودشان ـ که هیچ ربطی به ملت آنها ندارد از هزارها فرسنگ راه بیایند و در این کشورها دخالت کنند، حضور نظامی پیدا کنند و در ارتش های آنها دخالت کنند. ارتش های خود این ملتهای منطقه می توانند این منطقه را اداره کنند و اجازه ندهید که دیگران وارد بشوند.

این حوادثی هم که در شمال غربی کشور ما در بعضی همسایه‌ها در جریان هست، اینها هم چیزهایی است که بایستی با همین منطق حل بشود. البته کشور ما و نیروهای مسلح ما با عقلانیت عمل می کنند. در همه‌ی مسائل شیوه، شیوه‌ی عقلانیت است، اقتدار همراه با عقلانیت، و دیگران هم خوب است با عقلانیت عمل بکنند و نگذارند که این منطقه دچار مشکلی بشود. آن کسانی که برای برادران خود چاه می کنند، خودشان اول در چاه می‌افتند. «مَنْ‏ حَفَرَ بِئْراً لِأَخِیهِ وَقَعَ فِیه.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *