اخبار داغ

بذرپاش و فروزنده به عنوان گزینه ریاست دیوان محاسبات معرفی شدند

رئیس کمیته دیوان محاسبات و امور مالی و اموال مجلس گفت: مهرداد بذرپاش و لطف‌الله فروزنده را به عنوان دو گزینه نهایی این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات به صحن علنی مجلس معرفی کردند. علیرضا شهبازی رئیس کمیته دیوان محاسبات و امور مالی و اموال مجلس  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اعضای […]

اشتراک گذاری
31 تیر 1399
151 بازدید
کد مطلب : 2732

رئیس کمیته دیوان محاسبات و امور مالی و اموال مجلس گفت: مهرداد بذرپاش و لطف‌الله فروزنده را به عنوان دو گزینه نهایی این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات به صحن علنی مجلس معرفی کردند.

بذرپاش و فروزنده به عنوان گزینه ریاست دیوان محاسبات معرفی شدند

علیرضا شهبازی رئیس کمیته دیوان محاسبات و امور مالی و اموال مجلس  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مهرداد بذرپاش و لطف‌الله فروزنده را به عنوان دو گزینه نهایی این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات به صحن علنی مجلس معرفی کردند.

برپایه این خبر، ضرغام صادقی، عادل آذر، مهرداد بذرپاش و لطف‌الله فروزنده از گزینه‌های این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات بودند که مهرداد بذرپاش با ۱۵ رأی، لطف‌الله فروزنده با ۱۳ رأی به عنوان گزینه کمیسیون به صحن علنی مجلس معرفی شدند.

همچنین ضرغام صادقی نیز ۲ رای و عادل آذر ۹ رای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس را کسب کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *