اخبار داغ

آذری: برای برگرداندن “پاتوسی” جایزه گذاشته‌ام!

آذری: برای برگرداندن “پاتوسی” جایزه گذاشته‌ام! باشگاه فولاد خوزستان به دلیل محدودیت های حاصل از شیوع کرونا با مشکل بازگرداندن آیاندا پاتوسی هافبک اهل افریقای جنوبی اش مواجه است. شیوع کرونا و مشکلات ناشی از کمبود پروازهای بین المللی باعث شده که سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد بگوید :”من برای کسی که بتواند پاتوسی را […]

اشتراک گذاری
20 خرداد 1399
51 بازدید
کد مطلب : 1523

آذری: برای برگرداندن “پاتوسی” جایزه گذاشته‌ام!
باشگاه فولاد خوزستان به دلیل محدودیت های حاصل از شیوع کرونا با مشکل بازگرداندن آیاندا پاتوسی هافبک اهل افریقای جنوبی اش مواجه است.

شیوع کرونا و مشکلات ناشی از کمبود پروازهای بین المللی باعث شده که سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد بگوید :”من برای کسی که بتواند پاتوسی را به ایران برگرداند، جایزه گذاشته‌ام.”

سعید آذری در گفت و گویی که با خبرگزاری ایسنا داشت خصوص تلاش‌های این باشگاه برای باز گرداندن پاتوسی به ایران، گفت: هنوز از آفریقای جنوبی هیچ پروازی انجام نمی شود چون کشورهای آفریقایی همچنان درقرنطینه هستند. ما حتی با دو سه تاجر ایرانی که در آفریقا هستند، در حال هماهنگی هستیم ولی هنوز نتوانستیم پروازی را برای بازگرداندن پاتوسی پیدا کنیم.”

او با اشاره به صحبت‌های شب گذشته خود با پاتوسی، گفت: او از وضعیت پیش ‌آمده بسیار ناراحت است و خیلی اصرار دارد که سریع‌تر به ایران برگردد. نمی‌دانم چه زمانی او به ایران برخواهد گشت اما گفته می‌شود از ۱۲ ژوئن قرار است امارات یکسری پرواز از آفریقای جنوبی داشته باشد که اگر این مهم صورت بگیرد، خیلی سریع او را برمی‌گردانیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد این‌که گفته‌ می‌شود دلیل برنگشتن پاتوسی، ترس از کرونا است نیز گفت: نه، اصلا چنین موضوعی مطرح نیست. او طی صحبت‌هایش عنوان می‌کند که بسیار تمایل دارد هر چه سریع‌تر به ایران بیاید و فولاد را همراهی کند.

آذری با بیان اینکه خود من هم برای کسی که بتواند پاتوسی را به ایران برگرداند، جایزه گذاشته‌ام، افزود: تمام تلاشم را برای بازگرداندن پاتوسی انجام می‌دهم اما متاسفانه در حال حاضر هیچ پروازی از آفریقا صورت نمی‌گیرد. اوساگونا، بازیکن پرسپولیس نیز با چنین مشکلی مواجه است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص اردوی ۲۰ روزه این تیم در تهران نیز خاطرنشان‌کرد: کاروان فولاد امشب به اهواز برمی‌گردد و فردا در یک دیدار تدارکاتی به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت. آقای نکونام هم از شرایط اردو راضی بوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا تعویق در برنامه لیگ برتر و انجام بازی فولاد و استقلال تهران در تاریخ چهارم تیرماه می‌تواند به فولاد برای آمادگی بیشتر کمک کند؟ گفت: این نشان از بی‌برنامگی است و برای ما فقط هزینه مادی دارد. تیم را در این شرایط حفظ کردن بسیار سخت است. ما با توجه به تعویق برنامه بازی‌ها، برای این‌که تیم را حفظ کنیم، نمی‌توانیم بازیکنان را رها کنیم که به خانه‌هایشان بروند و بعد خدای ناکرده سه چهار نفر آن‌ها به ویروس کرونا مبتلا شوند. پس باید تیم را قرنطینه کنیم که تمام این‌ها هزینه‌بر است.

آذری گفت: با این برنامه‌ریزی‌ها خسته‌مان کرده‌اند و آدم با یک روحیه فرسایشی مواجه می‌شود. وقتی ما می‌گوییم لیگ را برگزار نکنید، فکر می‌کنند می‌خواهیم فرار کنیم. به هر حال برگزاری لیگ در چنین شرایطی هم هزینه مادی و هم هزینه معنوی دارد. آقایانی که می‌گفتند آذری گفته است لیگ را برگزار نکنید، باید بدانند تیم‌داری در این شرایط با تیم‌داری در شرایط نرمال، زمین تا آسمان تفاوت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *