اخبار داغ

مدیرکل آموزش پرورش عشایراستان خوزستان امتحانات پایه دوازدهم بارعایت نکات بهداشتی درمحیط امن خبرداد

مدیرکل  اداره آموزش و پرورش عشایر خوزستان از برگزاری امتحانات پایانی پایه دوازدهم با رعایت تمام نکات بهداشتی در محیطی امن و سالم خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز؛ مرادعلی سعیدی پور مدیر کل اداره آموزش و پرورش عشایر خوزستان با اعلام خبر فوق اظهار داشت : نگرانی اولیای گرامی برای سلامتی فرزندان […]

اشتراک گذاری
16 خرداد 1399
141 بازدید
کد مطلب : 1316

مدیرکل  اداره آموزش و پرورش عشایر خوزستان از برگزاری امتحانات پایانی پایه دوازدهم با رعایت تمام نکات بهداشتی در محیطی امن و سالم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز؛ مرادعلی سعیدی پور مدیر کل اداره آموزش و پرورش عشایر خوزستان با اعلام خبر فوق اظهار داشت : نگرانی اولیای گرامی برای سلامتی فرزندان خود کاملا منطقی و صحیح می باشد اما به آن ها این اطمینان را می دهیم که تمام پروتکل ها و اصول بهداشتی جهت برگزاری امتحانات در حوزه های امتحانی کاملا رعایت شده و امتحانات در محیطی ایمن و کاملا بهداشتی برگزار می شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه های امتحانی گفت: رعایت فاصله حداقل دو متری میان صندلی های دانش آموزان در حوزه های امتحانی ایجاد شده است و تمام حوزه های امتحانی دانش آموزان عشایری تا کنون سه مرحله ضدعفونی شده اند و قبل از هر امتحان و بعد از امتحان نیز ضدعفونی انجام می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش عشایر خوزستان ادامه داد: با کمک اداره کل اموزش و پرورش خوزستان سه مرحله سرانه بهداشتی برای ضدعفونی کردن مدارس اختصاص یافته که به وسیله ی ان تمام مدارس چندین مرحله ضدعفونی شده اند.

وی با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی در حوزه های امتحانی گفت: از دانش اموزان عزیز خواسته می شود که تنها از وسایل شخصی که به همراه خود می آورند استفاده کنند و یک روز قبل از امتحان از سلامت خود درسامانه وزارت بهداشت به آدرس سایت

http://salamat.gov.ir اطمینان حاصل کنند.

وی با اشاره به ممنوعیت اوردن وسایل غیر ضرور گفت: جهت ایمنی و سلامت دانش آموزان ورود هر گونه جزوه و تلفن همراه به حوزه های امتحانی ممنوع می باشد و با تدابیر اندیشیده ای تجمع دانش آموزان جلوگیری به عمل می آید.

سعیدی پور در پایان با اشاره به اینکه استفاده از ماسک و دستکش برای دانش اموزان ناظرین حوزه ها الزامی است، گفت: با توجه به گستردگی حوزه های امتحانی عشایر در شهرستان های مختلف با هماهنگی کارشناس بهداشت لوازم بهداشتی از قبیل تب سنج، دستکش، ژل ضدعفونی کننده و دیگر وسایل در حوزه ها تدارک دیده شده و کارشناس بهداشت اداره و مناطق به تناوب از حوزه ها بازدید و رعایت اصول بهداشتی را پیگیری می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *