اخبار داغ

مدیر منطقه اردبیل خبر داد: چهار هزار و ۴۰۰ خودروی عمومی در استان اردبیل دو گانه سوز شد

تجهیز نیوز به نقل از تایماز نیوز، سید حجت مدنی مدیر منطقه در این باره گفت: تاکنون چهار هزار و ۹۳۱ دستگاه خودرو در سامانه gcr.niopdc.ir برای تبدیل به دو گانه سوز در سطح منطقه ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴۴۰۰ خودرو دو گانه سوز شدند و ۵۳۱ دستگاه خودروی دیگر در […]

اشتراک گذاری
06 بهمن 1401
50 بازدید
کد مطلب : 152374

تجهیز نیوز به نقل از تایماز نیوز، سید حجت مدنی مدیر منطقه در این باره گفت: تاکنون چهار هزار و ۹۳۱ دستگاه خودرو در سامانه gcr.niopdc.ir برای تبدیل به دو گانه سوز در سطح منطقه ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴۴۰۰ خودرو دو گانه سوز شدند و ۵۳۱ دستگاه خودروی دیگر در صف تبدیل هستند.

وی با اشاره به آغاز دو گانه سوز کردن خودروهای مسافر بر اینترنتی افزود: طرح تبدیل خودروهای مسافر بر شخصی به دو گانه سوز با اولویت ماشین های پر مصرف و اعطای یارانه از ماه های قبل شروع شده است و بر اساس آن حدود ۷۵ درصد از هزینه تبدیل به صورت یارانه دولتی پرداخت می شود.

مدیر منطقه اردبیل خاطر نشان کرد: دوگانه سوز کردن خودرو یکی از راه‌های موثر در کاهش مصرف سوخت و آلودگی شناخته شده و یکی از سالم‌ترین سوخت های رایج در تمام جهان می‌باشد.

مدنی ادامه داد: برای خودروهای شامل طرح، پیامک واجد شرایط بودن استفاده از این طرح ارسال می شود و مالکان خودروها می توانند با مراجعه به سایت اشاره شده، نسبت به ثبت نام و نوبت گیری در کارگاه های مجاز تبدیل اقدام کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *