اخبار داغ

درخواست ۱۶میلیاردی بازیکن تیم ملی از سرخابی‌ها

یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در پرسپولیس و استقلال پیشنهاد نجومی ارائه کرد. به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از خبرداغ و مهر : یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در پرسپولیس و استقلال پیشنهاد نجومی ارائه کرد. نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی پنجشنبه […]

اشتراک گذاری
01 شهریور 1399
144 بازدید
کد مطلب : 3951

یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در پرسپولیس و استقلال پیشنهاد نجومی ارائه کرد.

به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از خبرداغ و مهر : یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در پرسپولیس و استقلال پیشنهاد نجومی ارائه کرد.

نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی پنجشنبه هفته جاری به پایان می رسد که اکثر مربیان این تیم ها لیست خرید خود را برای فصل آینده به مدیران باشگاه هایشان ارائه کرده اند تا بتوانند بازیکنان مد نظر خود را جذب کنند.

در این بین برخی بازیکنان لیگ برتری پیشنهاداتی را به باشگاه هایی که خواهان جذب انها هستند اعلام کرده اند که باعث ارجاع پیشنهادات آنها به وزارت ورزش و جوانان شده است.

باشگاه استقلال تهران که قصد داشت یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران را به خدمت بگیرد با پیشنهاد نجومی ۱۶ میلیارد تومانی مدیر برنامه های او برای یک فصل روبرو شد.

پیشنهادی که ایجنت این بازیکن به مدیران باشگاه پرسپولیس نیز ارائه می دهد تا بتواند هافبک تیم ملی را که توانایی بازی در چند پست را هم دارد به یکی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت وصل کند.

پیشنهادی که نه تنها تعجب مدیران پرسپولیس و استقلال را به همراه داشته است بلکه باعث شده تا این موضوع را در یکی از نشست های اخیر خود در وزارت ورزش راجع به خصوصی سازی سرخابی های پایتخت مطرح کنند.

همین موضوع باعث ارجاع این پیشنهاد به وزارت ورزش شده تا آن را مورد بررسی قرار دهند.

پیگیری ها نشان می دهد بازیکن مذکور همین پیشنهاد را به یکی از باشگاه های مشهور شهرستانی نیز ارائه کرده است که با مخالفت آنها نیز روبرو شده است.

منبع: خبر داغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *