اخبار داغ

ستاد ملی کرونا امروز زمان برگزاری کنکور را مشخص می‌کند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: زمان برگزاری کنکور سراسری امروز در جلسه فوق العاده ستاد ملی مقابله با کرونا مشخص می شود. فاطمه زرین آمیزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: جلسه فوق العاده ستاد ملی مقابله با کرونا برای تصمیم گیری درباره زمان […]

اشتراک گذاری
21 مرداد 1399
132 بازدید
کد مطلب : 3404
ستاد ملی کرونا امروز زمان برگزاری کنکور را مشخص می‌کند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: زمان برگزاری کنکور سراسری امروز در جلسه فوق العاده ستاد ملی مقابله با کرونا مشخص می شود.

فاطمه زرین آمیزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: جلسه فوق العاده ستاد ملی مقابله با کرونا برای تصمیم گیری درباره زمان برگزاری کنکور سراسری امروز بعدازظهر برگزار می شود.

وی افزود: جزییات و زمان جدید برگزاری کنکور را ستاد مشخص و اعلام می کند.

همچنین ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور درباره خبری که از دقایقی پیش در برخی رسانه ها در مورد برگزاری کنکور در تاریخ های ۲۷ تا ۳۰ شهریور ماه و به کذب به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی دست به دست می شود، به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که این خبر را تایید نمی کند.

شب گذشته وزیر بهداشت در حساب کاربری اینستاگرام خود خبر از تعویق کنکور سراسری به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اعمال دقیق تر پروتکل های بهداشتی داد.

همچنین پس از آن منصور غلامی وزیر علوم نیز این مطلب را در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تایید کرد.

کنکور سراسری قرار بود در روزهای ۲۹،۳۰ و ۳۱ مردادماه و اول شهریور ماه در ۳۹۲ شهر اصلی و سه هزار حوزه با رقابت یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۳۱ نفر برگزار شود اما سازمان سنجش آموزش کشور برای اعمال فاصله گذاری اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، مهلت یک ماهه ای را برای تامین نظر این وزارتخانه از لحاظ اعمال پروتکل های بهداشتی سختگیرانه به ستاد ملی کرونا پیشنهاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *