اخبار داغ

نحوه برگزاری روز قدس و نماز عید فطر در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد

نحوه برگزاری روز قدس و نماز عید فطر در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم روز قدس امسال با توجه به شرایط کروناویروس در همه مساجد و شهرهایی که وضعیت سفید اعلام شده با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد اما راهپیمایی روز قدس نداریم . حسین کلانتری […]

اشتراک گذاری
27 اردیبهشت 1399
124 بازدید
کد مطلب : 530

نحوه برگزاری روز قدس و نماز عید فطر در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد

نحوه برگزاری روز قدس و نماز عید فطر در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم روز قدس امسال با توجه به شرایط کروناویروس در همه مساجد و شهرهایی که وضعیت سفید اعلام شده با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد اما راهپیمایی روز قدس نداریم .

حسین کلانتری روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در حاشیه نشست ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور افزود: شبهای احیا ۱۹ و ۲۱ رمضان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و امیدواریم که شب ۲۳ رمضان نیز با رعایت توصیه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شود.

وی اظهارکرد: مراسم روز قدس امسال با توجه به شرایط کروناویروس در همه مساجد و شهرهایی که وضعیت سفید اعلام شده با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد اما راهپیمایی روز قدس نداریم و تنها در شهر تهران ممکن است رژه موتوری و خودرویی برگزار شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نماز عید فطر در مصلاها و مکانهای بزرگ برگزار نمی شود بلکه در مساجد محلات و فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

کلانتری تصریح کرد: تا اطلاع ثانوی پارکها و تفرجگاههای استان کهگیلویه و بویراحمد تعطیل هستند. با توجه به شرایط استان خوزستان دنبال و پیگیر هستیم موافقت ستاد ملی کرونا  را جهت کنترل و مدیریت ورود و خروج به استان را برای مدت چند روز بگیریم.

وی ادامه داد: مردم همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، در تجمعات حضور پیدا نکنند، خود مردم استفاده از ماسک را اجباری کنند و در رفت و آمدها بخصوص به استان خوزستان مراقبت کنند و حتی الامکان خودداری کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: رسانه ها به مردم هشدار دهند و آگاهی بخشی کنند که درست است شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با کروناویروس بهتر است اما شرایط عادی نیست و باید مراقب باشیم تا با شرایط بدی و پیک کرونا مواجه نشویم.

کلانتری بیان کرد: از مردم استان انتظار داریم همچون گذشته که در غربالگری و کاهش تلفات ناشی از کرونا همکاری و مشارکت داشتند توصیه ها و پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند تا ان شالله با مشکلی مواجه نشویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *