اخبار داغ

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان؛ از منتخبین جامعه کارگری صنعت نیشکر تقدیر شد

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان و مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از منتخبین جامعه کارگری صنعت نیشکر تجلیل شد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، این مراسم که امروز یکشنبه (نهم اردیبهشت‌ماه) به مناسبت هفته بسیج کارگری با حضور جمعی از مدیران استانی و مسئولین […]

اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1403
62 بازدید
کد مطلب : 158441

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان و مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از منتخبین جامعه کارگری صنعت نیشکر تجلیل شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، این مراسم که امروز یکشنبه (نهم اردیبهشت‌ماه) به مناسبت هفته بسیج کارگری با حضور جمعی از مدیران استانی و مسئولین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ولیعصر (عج) برگزار شد، از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند کارگران صنعت نیشکر تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، سخنرانان به نقش مهم و حیاتی کارگران در جهش تولید و رونق اقتصاد کشور اشاره کردند و کارگران را ستون‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمردند که با تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی، زمینه‌های پیشرفت و توسعه کشور را فراهم می‌کنند.

اجرای گروه سرود زهرائیون به سرپرستی علی‌اکبر فلاحی از هنرمندان نیشکری از بخش‌های این مراسم بود که موردتوجه قرار گرفت. در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از منتخبین جامعه کارگری تقدیر شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *