اخبار داغ

رو به فردا در مدار شرکت فولاد اکسین خوزستان

*📝رو به فردا در مدار شرکت فولاد اکسین خوزستان*   📝سال نو و نوروز طبیعت بر خانواده بزرگ شرکت فولاد اکسین خوزستان،قهرمانان خط مقدم جنگ اقتصادی و خودکفایی کشور مبارک باد.   📝در جهان شهر صنعت و حماسه،خوزستان،در میان خروش کارون و غرور نخل ها،نامی بلند آوازه تر از نام های دیگر به گوش مردان […]

اشتراک گذاری
02 فروردین 1403
419 بازدید
کد مطلب : 158325

*📝رو به فردا در مدار شرکت فولاد اکسین خوزستان*

 

📝سال نو و نوروز طبیعت بر خانواده بزرگ شرکت فولاد اکسین خوزستان،قهرمانان خط مقدم جنگ اقتصادی و خودکفایی کشور مبارک باد.

 

📝در جهان شهر صنعت و حماسه،خوزستان،در میان خروش کارون و غرور نخل ها،نامی بلند آوازه تر از نام های دیگر به گوش مردان تولید وصنعت ایران می رسد؛ فولاد اکسین خوزستان.

 

📝نامی افتخار آفرین در گستره پولاد نوردان و صنعتگران جنوب،دل اقتصاد و تجارت را به خود گرم کرده است.جان برکفان راه تولید، در سایه مدیریت جهادی و انقلابی،کار کردند کارستان تا قله های افتخار را فتح کردند.

 

📝چنین مردان مردی با همتی جانانه و با رکورد کمترین توقف ها در مدار تولید در سال گذشته توانسنتد،از صنعت کشور محافظت می کنند.

 

📝بیش از ۱۵۰۰ قلب تپنده پرامید در بدترین شرایط اقتصادی و تحریم های همه جانبه،با دانش متخصصان جوان ایرانی و بومی،راه تحول و نوگرایی در بومی سازی قطعات را در پیش گرفتند و چراغ خودکفایی و خودباوری را روشن کردند.

 

📝در سال ۱۴۰۲ بر بلندای صادرات ایران،خورشیدی طلوع کرد تا راه صبح امید را در کوره راه های نا امیدی روشن تر از همیشه کند.

با رشد ۴۵ درصدی صادرات،همگان بر عظمت و توانمندی در فولاد اکسین خوزستان و جنوب ایران مهر تایید زدند و عنوان ملی صادر کننده برتر کشور لایق فولاد اکسین شد.

 

📝افتخار آفرینی اکسینی ها در سال ۱۴۰۲،در تاریخ این مجموعه بزرگ صنعتی و تولید وصادرات کشور ثبت و ضبط شد تا راه روشن فردا پر امید بماند.

 

📝جهاد گران فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۳ که توسط مقام معظم رهبری به نام (جهش تولید با مشارکت مردم) نامگذاری شده است،با داشتن سرمایه های وزین انسانی جوانان،متعهد و متخصص در بخش های کارگری،فنی و اداری در خط مقدم جهش تولید خواهند ایستاد تا در نبرد با دشمنان و بدخواهان این خاک مقدس با گام برداشتن در مسیر رونق تولید و امید آفرینی برای ساختن ایرانی قوی و آباد و سربلند مصمم تر از همیشه حرکت کنند.

 

📝روابط عمومی شرکت امیدآفرین فولاد اکسین خوزستان

 

🔺oxinsteel

 

#سال_نو_مبارک

#سال_جهش_تولید_با_مشارکت_مردم

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *