اخبار داغ

۳۹ رکورد پیاپی و طوفانی درپاییز ۱۴۰۲ توسط فولاد مردان فولاد خوزستان

عصر پر از رکورد فولاد خوزستان؛ محمد جامعی رکورد تعداد ذوب کوره چهار فولاد خوزستان پس از دوسال با ۸۳۱ ذوب متوالی، رکورد تعداد ذوب تاندیش پس از ۴ سال با ۱۶ ذوب مداوم در ۷۸۸ دقیقه و شکستن رکورد روزانه تولید در واحد زمزم۲ با  سه هزار و ۳۳۶ تن از آن جمله اند. […]

اشتراک گذاری
18 آذر 1402
447 بازدید
کد مطلب : 157657

عصر پر از رکورد فولاد خوزستان؛

محمد جامعی

رکورد تعداد ذوب کوره چهار فولاد خوزستان پس از دوسال با ۸۳۱ ذوب متوالی، رکورد تعداد ذوب تاندیش پس از ۴ سال با ۱۶ ذوب مداوم در ۷۸۸ دقیقه و شکستن رکورد روزانه تولید در واحد زمزم۲ با  سه هزار و ۳۳۶ تن از آن جمله اند.

البته در این میان نباید از رکورد استثنایی ۳۸۸۰۱۸ تن تولید سی روزه احیا در پایان ماه گذشته به طور ساده عبور کرد.

افزایش تولید و فروش و حضور در عرصه صادرات نشان دهنده ی استفاده بهینه و مناسب از ظرفیت های انسانی کارامد و شایسته و نیروهای جوان و متخصص در بخش های مختلف و مدیریت علمی منابع انسانی و مالی در این شرکت است که توانسته علیرغم محدودیت های انرژی بویژه در تابستان، سریال رکوردزنی های خود را ادامه بدهد و همزمان فعالیت های توسعه ای خود را نیز به پیش ببرد تا اهداف تعیین شده برای ۱۴۰۴ و ۱۴۱۰ را نیز محقق کند.

 

در چنین شرایطی که فولاد خوزستان به نمادی از امیدآفرینی در عرصه اقتصادی و اجتماعی استان مبدل شده و انتشار اخبار اشتغالزایی آن از جمله اخبار خوشحال کننده اجتماعی استان است، این انتظار در مجموعه سرمایه انسانی جوان، متعهد و متخصص فولاد خوزستان در بخش های کارگری، تخصصی و اداری این شرکت ایجاد شده که شاهد حمایت بیش از پیش مسئولان ارشد استان باشند.

آنها انتظار دارند که مدیریت عالی استان همه تلاش خود را بکار گیرد و اجازه ندهد که با ایجاد محدودیت های انرژی به روند رو به پیشرفت این شرکت آسیبی وارد شود. در شرایطی که کشور ما درگیر با یک جنگ اقتصادی تمام عیار است متخصصان جوان و انقلابی در عرصه فولاد استان در خط مقدم این جنگ هستند و انتظار دارند تا با اتخاذ تدابیر لازم، از ایجاد محدودیت زمستانه جلوگیری شود و روند تولید و توسعه با قدرت و بیش از پیش تداوم یابد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *