اخبار داغ

آغاز بارش‌ها از امروز در شمال غرب و گسترش آن به مرکز کشور تا چهارشنبه

سازمان هواشناسی از آغاز بارش‌ها در مناطقی از غرب، شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز طی امروز خبر داد و اعلام کرد: چهارشنبه سامانه بارشی ضمن تشدید، به جنوب غرب و مناطقی از مرکز کشور نیز کشیده خواهد شد.  سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز شنبه ۱۸ […]

اشتراک گذاری
18 آذر 1402
452 بازدید
کد مطلب : 157645

سازمان هواشناسی از آغاز بارش‌ها در مناطقی از غرب، شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز طی امروز خبر داد و اعلام کرد: چهارشنبه سامانه بارشی ضمن تشدید، به جنوب غرب و مناطقی از مرکز کشور نیز کشیده خواهد شد.

 سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز شنبه ۱۸ آذر، در مناطقی از غرب، شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز شامل استان‌های قزوین و البرز ابرناکی بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود. همچنین در ارتفاعات بارش برف انتظار می‌رود.

طبق اعلام هواشناسی، فردا یکشنبه در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد شد. دوشنبه در گیلان شرق مازندران و مناطقی از شمال غرب بارش باران و وزش باد همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود و دریای خزر مواج خواهد بود.

هواشناسی همچنین اعلام کرد: سه شنبه با ورود سامانه بارشی به شمال غرب کشور، ابرناکی و رگبار باران در شمال غرب غرب دامنه‌های جنوبی البرز شامل قزوین البرزو تهران و همچنین غرب سواحل دریای خزر آغاز می‌شود. در مناطق سردسیر و مرتفع بارش بصورت برف است.

سازمان هواشناسی از تشدید بارش در روز چهارشنبه خبر داد و اعلام کرد: چهارشنبه سامانه بارشی ضمن تشدید، به جنوب غرب و مناطقی از مرکز کشور نیز کشیده خواهد شد.

هواشناسی از تشدید آلودگی هوا در شهرهای صنعتی خبر داد و اعلام کرد: از روز یکشنبه تا اوایل شب سه شنبه در شهرهای صنعتی تهران کرج، اراک اصفهان افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی، هوای امروز پایتخت را صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد پیش بینی کرد. بیشینه دمای تهران ۱۷ و کمینه دما ۷ درجه پیش بینی شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *