اخبار داغ

ایرانیان در حمایت از کودکان مظلوم غزه به خیابان آمدند

مردم سراسر کشور از دقایقی پیش با حضور در خیابان‌های شهرهای مختلف ضمن اعلام حمایت از کودکان مظلوم غزه، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند. به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس مردم تهران با حضور در میدان انقلاب ضمن اعلام حمایت از کودکان مظلوم غزه، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند. […]

اشتراک گذاری
27 آبان 1402
389 بازدید
کد مطلب : 157545

مردم سراسر کشور از دقایقی پیش با حضور در خیابان‌های شهرهای مختلف ضمن اعلام حمایت از کودکان مظلوم غزه، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس مردم تهران با حضور در میدان انقلاب ضمن اعلام حمایت از کودکان مظلوم غزه، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

این راهپیمایی در شهرهای دیگر کشور نیز در حال برگزاری است، راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در برخی شهرها نیز صبح امروز برگزار شد. در تهران نیز، مردم با در دست داشتن تصاویری از کودکان شهید غزه، یاد آن‌ها را گرامی داشته و انزجار خود از چنین جنایاتی نشان دادند.

تصاویری از رهبر معظم انقلاب، سردار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت نیز در دستان راهپیمایان قرار دارد.

برخی مردم نیز با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی که روی آن شعارهایی به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی نوشته شده؛ جنایات صهیونیست‌ها را محکوم کرده‌اند.

بیشتر حاضران در راهپیمایی ضد صهیونیستی امروز با پرچم حریفت منم به میدان انقلاب آمده‌اند. همچنین؛ بسیاری از خانواده‌ها کودکان و نوزادان خود را به همراه دارند.

«این سند فتنه صهیون بود»، «یا ایها المسلمون، غزه شده غرق خون»، «پیروزی با حماس است، اسرائیل در هراس است» و «مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس»، «فلسطین، فلسطین، عامل اتحاد است» و «نصر من الله و فتح قریب» شعارهای مردم حاضر در راهپیمایی امروز است.

محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور و کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان نیز در راهپیمایی امروز تهران در حمایت از ملت فلسطین حضور پیدا کردند.

«گروه سرود ری‌نوا» نیز به اجرای سرودهای ضد صهیونیستی پرداخت.

«مصطفی نوری» شاعر آیینی نیز، اشعاری را در مدح مقاومت فلسطین بیان کرد. بخش هایی از این اشعار در ادامه آمده است؛

یک طرف شادی و آواز و می شرب حیا
یک طرف فاجعه در فاجعه طوفان بلا
روز و شب در نظر اهل نظر گم شده است
آینه مضحکه  کژدم شده است

بسته شد پلک شب از دلهره در بیتابی
تارشد عینک شورای حقیقت یابی
سازمان ملل ای مدعی صلح و صفا
حافظ امنیت اینه هنگام بلا
کم در این فاجعه همسفره قابیل شوید
کم خدنگ پر پرواز ابابیل شوید

یک سگ غربی اگر تب بکند می‌فهمید
ولی از درک چنین فاجعه‌ای بی سهمید

نفس غزه به تنگ آمده وقت یاری‌ست
صبح صادق شده هنگامه ان بیداریست
موج طوفان الاقصی شده غران باشید
یک به یک آینه در آینه طوفان باشید

قرار است، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان ضد صهیونیستی در میدان انقلاب تهران سخنرانی کند.

حضور مردم سمنان در راهپیمایی ضد صهیونیستی

مردم سمنان با تجمع در میدان سعدی، معراج شهدا با سر دادن شعارهای مختلف و حمل پلاکارد و پرچم فلسطین انزجار خود را از جنایات رژیم منحوس صهیونیستی اعلام کردند.

همچنین، مردم سایر شهرهای استان سمنان همچون شاهرود، گرمسار، مهدی‌شهر، آرادان و سرخه نیز در حمایت از مردم مظلوم غزه به خیابان‌های آمدند.

خروش تبریزی‌ها در چله خونین غزه

مردم ولایت مدار تبریز در چله خونین غزه  و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و حمایت از مبارزان فلسطین، در تبریز در سنگ فرش ارک تبریز تجمع کردند.

حضور کودکانی و دخترانی که عروسک‌هایی در دست داشتند تا با کودکان مظلوم غزه اظهار همدردی کنند نیز در این مراسم قابل توجه بود.

ارومیه؛ یکپارچه در حمایت از فلسطین و غزه

اجتماع مردمی حمایت از کودکان غزه و اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونسیتی صبح امروز از ساعت ۱۰ صبح در ارومیه نیز برگزار شد؛  اقشار مختلف مردم ارومیه در این تجمع بار دیگر ضمن محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونسیتی از کودکان مظلوم غزه حمایت کردند.

اردبیلی‌ها؛ پشتیبان مردم غزه

مردم استان اردبیل همزمان با سراسر ایران اسلامی باری دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی و تجمع‌های امروز، ضمن حمایت از مردم فلسطین انزجار خود از رژیم منحوس صهیونیستی و کودک‌کش را اعلام کردند.

راهپیمایی مردم ولایت‌مدار استان اردبیل در شهرستان‌های مختلف در زمان و مکان مشخص انجام شده و فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک صدا در سراسر استان طنین انداز شد.

مردم علاوه بر شهر اردبیل در شهرهای مشکین شهر، پارس‌آباد مغان، خلخال و بیله سوار نیز به میدان حمایت از مردم فلسطین آمدند.

راهپیمایی اصفهانی‌ها در حمایت از مردم غزه

همزمان با روز جهانی کودک، کودکان و نوجوانان و قشرهای مختلف مردم اصفهان با حضور در میدان بزرگمهر اصفهان حمایت خود را از کودکان غزه اعلام کردند.

کودکان و نوجوانان حاضر در این تجمع تحت عنوان «حمایت از کودکان مظلوم غزه» اعلام کردند همراه تمام مردم سرزمین غیور ایران، جنایت اخیر رژیم پلید و سفاک اسرائیل را در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم و عدالت‌خواه غزه محکوم می‌کنند و به حرمت لبخندهایی که از صورت دنیا پاک شدند اعلام داشتند برای به بار نشستن شکوفه‌های آرزوی کودکان زجرکشیده غزه دعا می‌کنیم.

همچنین کودکان و نوجوانان و مردم با در دست داشتن پرچم‌های فلسطین، حزب الله لبنان، انصارالله یمن و عروسک‌های نمادین کودکان غزه، با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» جنایات رژیم صهیونیستی در قتل عام کودکان بی‌دفاع غزه را محکوم کردند.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی در بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایات رژیم جعلی صهیونیستی، خواستار رفع محاصره سراسری غزه شدند.

حمایت بوشهر از غزه با شعار «آمریکا، اسرائیل این آخرین پیام است؛ امت اسلامیان آماده قیام است»

اقشار مختلف مردم بوشهر امروز با تجمع در میدان رئیسعلی دلواری بوشهر با فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» جنایت‌ها، خباثت‌ها و ددمنشی های رژیم صهیونیستی و حامیانش در فلسطین را محکوم کردند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم با حمل تصاویری از جنایات رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن مردم ستمدیده و مظلوم «غزه» بار دیگر خواستار توجه جامعه جهانی به این نسل‌کشی در مناطق اشتغالی شدند.

بوشهری‌ها در این تجمع با فریاد « الله اکبر»، « فلسطین پیروز است، اسرائیل نابود است»، «آمریکا، اسرائیل این آخرین پیام است؛ امت اسلامیان آماده قیام است»، «مرگ بر سه ابلیس آمریکا، اسرائیل و انگلیس»، «سکوت هر مسلمان، خیانت است به قرآن» و «مرگ بر صهیونیست» ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه، انزجار خود را از جنایت های رژیم اشغالگر قدس ابراز داشتند.

حضور کارمندان، بازاریان، دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب حوزه علمیه، زنان خانه دار و سایر اقشار جامعه در این مراسم گویای احساس مسئولیت همه اقشار به موضوع فلسطین و جنایاتی است که توسط رژیم صهیونیستی این روزها در « غزه » در حال اتفاق افتادن است.

راهپیمایی «فریاد عروسک‌ها» در حمایت از کودکان مظلوم غزه در شهرکرد

مردم شهرکرد همزمان با سراسر کشور هم‌صدا با مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان در دیگر کشورها امروز شنبه ۲۷ آبان ماه در حمایت از کودکان مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم راهپیمایی با عنوان «فریاد عروسک‌ها‌» برگزار کردند.

در این راهپیمایی که حضور پررنگ کودکان در کنار والدین خودنمایی می‌کرد، مردم با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرک بر اسرائیل، مرگ بر رژیم کودک کُش صهیونیستی همراه بود انزجار خود را از جنایت‌های رژیم خونخوار فریاد زدند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم با حمل تصاویری از جنایات رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن مردم ستمدیده و مظلوم «غزه» بار دیگر خواستار توجه جامعه جهانی به این نسل‌کشی در مناطق اشتغالی شدند.

راهپیمایی مردم خراسان جنوبی در حمایت از فلسطین و غزه

مردم خراسان جنوبی همچون سایر ملت ایران در شهرهای نهبندان، قائنات، سربیشه، سرایان و فردوس به میدان‌ آمدند تا حمایت خود از ملت فلسطین را به جهانیان اعلام کنند.

روستاییان مرزنشین زیرکوه در خراسان جنوبی امروز بار دیگر علیه جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی به خشم و خروش آمدند؛ امروز مردم و دانش آموزان مررنشین و عشایر روستای اهل سنت ملکی در ۷ کیلومتری مرز شهرستان زیرکوه به جوش و خروش آمدند و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کردند.

حمایت اهالی خراسان رضوی از ملت مظلوم غزه

مردم مشهد عصر امروز در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و غزه به میدان آمدند و با حضور در میدان شهدا، حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین را ابراز کردند.

همچنین، مردم سایر شهرهای خراسان رضوی همچون نیشابور، تربت حیدریه و بردسکن نیز از مردم فلسطین حمایت کردند.

خروش اهالی خراسان شمالی در حمایت از فلسطین

مردم شهرهای مختلف خراسان شمالی از جمله بجنورد، شیروان و جاجرم نیز پیش از ظهر امروز برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین به خیابان‌ها‌ آمدند.

اهالی خراسان شمالی با حضور در خیابان‌ها از مردم مظلوم غزه حمایت کرده و انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش اعلام کردند.

حمایت مردم اهواز از آرمان آزادی فلسطین

مردم اهواز صبح امروز همزمان با سراسر کشور برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی تجمع کردند.

علی اکبر حسینی‌محراب نیز در حاشیه تجمع مردم در شهر اهواز به حمایت از مردم غزه، گفت: طوفان الاقصی خط بطلانی است و بر پایه‌های رژیم صهیونیستی و طبق وعده خداوند، ظلم پایدار نخواهد بود و به زودی شاهد پیروزی جبهه حق علیه باطل خواهیم بود.

استاندار خوزستان افزود: مردم اهواز امروز باز هم با مردم غزه همدردی کرده و جنایات رژیم کودک‌کش اسراییل را محکوم می‌کنند.

همچنین؛ در این تجمع که قشرهای مختلف در آن حضور دارند مردم با سر دادن شعارهایی همچون مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام انزجار کردند.

حضور پیر و جوان در راهپیمایی زنجانی‌ها در حمایت از فلسطین

امروز زنجانی‌ها هم‌زمان با سراسر کشور و در چهل و سومین روز از عملیات طوفان‌الاقصی با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی حمایت از مردم فلسطین، جنایات جنگی رژیم کودک‌کش در غزه را محکوم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند. این تجمع از ساعت ۱۵ از خیابان امیرکبیر زنجان آغاز شد و تا میدان انقلاب ادامه داشت.

مردم با در دست داشتن پلاکارد‌های«مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، فلسطین فلسطین حمایتت می‌کنیم و… و نیز با در دست داشتن پرچم فلسطین و پرچم جمهوری اسلامی، ضمن اعلام انزجار از حامیان اسراییل، حملات وحشیانه به بیمارستان‌های غزه و مجروح کردن صدها هزار مردم بی‌دفاع را محکوم کردند.

امروز در این تجمع دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها حضور پر رنگی داشتند و کودکان زنجانی نیز به همراه خانواده در این تجمع شرکت کردند و با دردست‌داشتن نقاشی‌های که حال و هوای این روزهای کودکان غزه را به تصویر کشیده، ضمن اعلام حمایت خود از کودکان بی‌گناه غزه، شهادت مظلومانه بیش از ۵ هزار کودک مظلوم توسط رژیم جعلی صهیونیست را محکوم کردند.

سیستان و بلوچستان؛ شیعه و سنی یکپارچه حامی غزه و فلسطین

صبح امروز هم‌زمان با سراسر کشور تجمع بزرگ حمایت از مردم مسلمان و کودکان مظلوم غزه در بیش از ۶۰ نقطه جمعیتی سیستان و بلوچستان برگزار شد.

همچنین؛ مردم زرآباد امروز همزمان با سراسر کشور، در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و کودکان غزه تجمع کردند.

راهپیمایی باشکوه قزوینی‌ها در حمایت از مردم مظلوم غزه

صبح امروز همگام با سراسر کشور و همزمان با روز جهانی کودک، مردم قزوین با حضور در راهپیمایی اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، جنایات جنگی رژیم کودک کش صهیونیستی در نوار غزه به ویژه کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع را محکوم کردند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پرچم‌ کشور فلسطین و پرچم‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین با ‌سردادن شعارهایی همچون مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، ‌هیهات من الذله، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست و… ضمن ابراز انزجار از رژیم جعلی اسرائیل و حامیان آن و همچنین محکومیت حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به زخمی‌ها و بیماران بی‌دفاع در بیمارستان های غزه، خواستار برخورد قاطع با صهیونیست های غاصب و قاتل شدند.

کودکان و نوجوانان قزوینی نیز همگام با اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی اعلام همبستگی با مردم بی دفاع فلسطین حضور یافتند و حمایت خود از کودکان مظلوم غزه را فریاد زدند.

حضور پرشور مردم قم در حمایت از مردم غزه و فلسطین

راهپیمایی مردم قم در حمایت از کودکان غزه و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی عصر امروز با حضور سنین مختلف آغاز و از مسیر بلوار نیایش، میدان جانبازان، خیابان شهدا به سمت حرم مطهر، صحن امام رضا(ع) دنبال شد.

مردم در این راهپیمایی با فریاد زدن شعارهاید «ما قدرت حقیم، تل‌آویو ضعیف است»، «ما ملت حسینیم ذلت نمی‌پذیریم»، «شعار هر مسلمان مرگ بر آمریکا» و «اسرائیل نابود است فلسطین پیروز است» خواستار برخورد قاطع با مستکبران جهانی به ویژه رژیم صهیونیستی شدند.

ندای مرگ بر اسرائیل اهالی کردستان

امروز اقشار مردم سنندج در دفاع از مسلمانان مظلوم غزه به خیابان آمدند و ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار سر دادند و  سنندج یکپارچه فریاد خشم بر سر اسرائیل شد.

تجمع مردمی در اعلام انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام همبستگی با مقاومت اسلامی فلسطین با حضور اقشار مردم از میدان آزادی شروع شد و به سمت میدان انقلاب ادامه پیدا کرد.

ابراز انزجار کرمانی‌ها از قصّابان صهیونیست

مردم شهرستان‌های کرمان امروز هم‌صدا با مردم ایران، به‌دفاع از مردم فلسطین، بویژه کودکان مظلوم و بی‌پناه آن پرداختند و به آن‌ها اطمینان دادند تا پیروزی نهایی در کنارشان می‌مانند.

کرمانی‌ها امروز بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین ابراز و بر سر رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی فریاد زدند.

اجتماع عظیم ظلم‌ستیزان کرمانشاهی علیه رژیم صهیونیستی

مردم انقلابی کرمانشاه روز ۲۷ آبان را با اجتماع عظیم خود مقابل مسجد جامع کرمانشاه، کودک‌کشی‌هایی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

علاوه بر شهر کرمانشاه، در سایر شهرها و نقاط این استان نیز مردم با حضور پرشور خود حمایت خود از کودکان فلسطینی را اعلام کردند.

نفرت یاسوجی‌ها از رژیم صهیونیستی و حمایت دوباره از مردم غزه

مردم شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویرحامد امروز همزمان با سراسر کشور راهپیمایی باشکوهی را از میدان هفتم تیر تا میدان امام حسین برگزار کردند و با فریاد مرگ بر اسرائیل و آمریکا نفرت خود را از کودک کش‌ها نشان دادند.

خروش گلستانی‌ها در حمایت از کودکان غزه

از ساعت ۱۵ امروز شنبه ۲۷ آبان‌ماه همزمان با سراسر کشور، مردم گلستان در حمایت از کودکان مظلوم غزه باحضور پرشور خود در ۴۰ نقطه، ۱۸ شهر و شهرستان استان شرکت کردند.

این راهپیمایی عظیم حتی در بسیاری از روستاهای استان گلستان در ادامه حمایت از مردم فلسطین، پویش جهانی فریاد عروسک‌ها و در راستای محکومیت رژیم کودک کش اسرائیل برگزار شد.

از هفته گذشته تا کنون رژیم غاصب صهیونیستی با حملات وحشیانه خود موجب شهادت بیش از ۱۲ هزار نفر شده است.

تا کنون بیش از ۴۷۱۰ کودک در غزه به واسطه حملات وحشیانه اسرائیل به شهادت رسیده‌اند و تصاویر منتشر شده از این جنایات موجب شده تا بسیاری از مردم دنیا نسبت به اقدام وحشیانه صهیونیست ها خشمگین شوند و به ان اعتراض کنند.

پایان پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *