اخبار داغ

سخنگوی دولت: رتبه نخست حمایت از نخبگان و دانش‌بنیان‌ها به وزارت نفت رسید

سخنگوی دولت گفت: در نشست امروز هیئت وزیران گزارشی از سوی معاونت علمی رئیس‌جمهوری درباره حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه شد که وزارت نفت رتبه نخست در این حمایت‌ها را به‌دست آورده است.  علی بهادری‌جهرمی امروز (چهارشنبه، ۲۴ آبان‌ماه) در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نشست امروز هیئت […]

اشتراک گذاری
24 آبان 1402
476 بازدید
کد مطلب : 157529

سخنگوی دولت گفت: در نشست امروز هیئت وزیران گزارشی از سوی معاونت علمی رئیس‌جمهوری درباره حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه شد که وزارت نفت رتبه نخست در این حمایت‌ها را به‌دست آورده است.

 علی بهادری‌جهرمی امروز (چهارشنبه، ۲۴ آبان‌ماه) در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نشست امروز هیئت دولت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از حمایت دولت در حوزه کتاب و اقدام‌هایی که در این حوزه انجام شده است ارائه داد.

وی افزود: ادامه بررسی لایحه بودجه سال بعد در نشست هیئت دولت انجام شد و تقریبا دور نخست بررسی متون پیشنهادی سازمان برنامه و بودجه به پایان رسید. پیش‌بینی این است که در یکی دو نشست آینده، سند بودجه نهایی شود.

سخنگوی دولت تصریح کرد: در نشست امروز گزارشی هم از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری درباره میزان حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه شد که وزارت نفت رتبه نخست در این حمایت‌ها را به‌دست آورده است، وزارت نیرو هم رتبه دوم را به دست آورد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *