اخبار داغ

هدف قرارگرفتن پایگاه اشغالگران آمریکایی در سوریه/ رونمایی مقاومت عراق از موشک هوشمند برای اولین بار

منابع خبری از حمله جدید مقاومت به پایگاه اشغالگران آمریکایی در دیرالزور سوریه خبر دادند.  منابع خبری از شلیک ۶ موشک به پایگاه غیرقانونی اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی العمر در حومه دیرالزور واقع در شرق سوریه خبر دادند. این منابع به  المیادین گفته بودند که چندین انفجار داخل این پایگاه واقع در میدان نفتی […]

اشتراک گذاری
23 آبان 1402
364 بازدید
کد مطلب : 157508

منابع خبری از حمله جدید مقاومت به پایگاه اشغالگران آمریکایی در دیرالزور سوریه خبر دادند.

 منابع خبری از شلیک ۶ موشک به پایگاه غیرقانونی اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی العمر در حومه دیرالزور واقع در شرق سوریه خبر دادند.

این منابع به  المیادین گفته بودند که چندین انفجار داخل این پایگاه واقع در میدان نفتی العمر رخ داده است که ناشی از شلیک ۶ موشک از سوی مقاومت به این پایگاه بوده است.

المیادین در خبری دیگر اعلام کرد که مقاومت اسلامی عراق اعلام کرده است این پایگاه را با پهپادهای خود هدف قرار داده است و به اهداف مدنظر به‌دقت اصابت کرده است.

این عملیات پنجمین حمله طی ۲۴ ساعت اخیر به‌شمار می‌رود و اطلاعاتی از خسارتها و تلفات احتمالی آن منتشر نشده است.

پیش از این نیز، پایگاه غیرقانونی اشغالگران آمریکایی در فرودگاه خراب الجیر در حومه شرقی الحسکه سوریه با پهپاد هدف قرار گرفته بود که دومین حمله طی یک روز به‌شمار می‌رود.

رونمایی مقاومت اسلامی عراق از موشک هوشمند برای مقابله با رژیم صهیونیستی

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که در چارچوب پاسخ به جنایات اشغالگران صهیونیست به غزه که با مدیریت آمریکا ادامه دارد، مقاومت اسلامی عراق امروز سه‌شنبه برای اولین بار از ورود موشک هوشمند کوتاه‌برد «صارم» به صحنه عملیاتی پرده برمی‌دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *