اخبار داغ

دومین دوره آموزشی گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای مدیران ارشد نفت برگزار شد

دومین دوره آموزشی گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای اعضای کمیسیون مناقصات و کمیته‌های فنی بازرگانی مدیران صنعت نفت با هدف کسب حد نصاب امتیاز موفق برای حضور در آزمون گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای برگزار شد. به گزارش  تجهیز نیوز به نقل از مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، دومین دوره آموزشی گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای اعضای کمیسیون مناقصات و کمیته‌های […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1402
92 بازدید
کد مطلب : 157708

دومین دوره آموزشی گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای اعضای کمیسیون مناقصات و کمیته‌های فنی بازرگانی مدیران صنعت نفت با هدف کسب حد نصاب امتیاز موفق برای حضور در آزمون گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای برگزار شد.

به گزارش  تجهیز نیوز به نقل از مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، دومین دوره آموزشی گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای اعضای کمیسیون مناقصات و کمیته‌های فنی بازرگانی مدیران صنعت نفت برگزار شد.

این دوره از  ۲۳ تا ۲۵ مهرماه در محل تالار ساحلی مرکز آموزش محمودآباد، با برنامه‌ریزی و اجرای دوره آموزشی توسط معاونت آموزش و توسعه مرکز و با میزبانی مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد.

پیش‌تر نیز دوره اول در اردیبهشت‌ماه امسال برنامه‌ریزی و اجرایی شده بود و از امروز (شنبه، ۲۹ مهرماه) تا دوشنبه یکم آبان‌ماه سومین دوره در حال برگزاری است.

در مجموع دوره‌های دوم و سوم، ۴۴ نفر از مدیران ارشد صنعت نفت ایران شرکت کرده‌اند.

اعضای کمیسیون مناقصات و کمیته‌های فنی بازرگانی نیز طی دعوت مرکز از سوی چهار شرکت اصلی وزارت نفت به مرکز معرفی شده‌اند و دوره‌های آموزشی و توسعه‌ای برای آنها در نظر گرفته شده است که سرانجام به تأیید آموزشی برای حضور در آزمون گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای منجر می‌شود.

بنابراین گزارش در این دوره‌ها از استادان بنام و خبرگان حوزه مناقصات مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، به‌ترتیب استاد مهدی حیدرنژاد و استاد علی قره‌داغلی دعوت شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *