اخبار داغ

رهبر جریان صدر: اعلام حمایت کامل از نیروهای مقاومت فلسطین

رهبر جریان صدر ضمن اعلام حمایت کامل از نیروهای مقاومت فلسطین، رئیس جمهور آمریکا را «پیر خرفت» خواند و از منفعل بودن برخی حکام عرب در قبال وضعیت فلسطین انتقاد کرد. به گزارش تجهیز نیوز «سید مقتدی الصدر» رهبر جریان صدر در عراق، ظهر امروز (سه‌شنبه)، در حمایت از نیروهای مقاومت فلسطین سخنرانی کرد. رهبر […]

اشتراک گذاری
18 مهر 1402
368 بازدید
کد مطلب : 157308

رهبر جریان صدر ضمن اعلام حمایت کامل از نیروهای مقاومت فلسطین، رئیس جمهور آمریکا را «پیر خرفت» خواند و از منفعل بودن برخی حکام عرب در قبال وضعیت فلسطین انتقاد کرد.

به گزارش تجهیز نیوز «سید مقتدی الصدر» رهبر جریان صدر در عراق، ظهر امروز (سه‌شنبه)، در حمایت از نیروهای مقاومت فلسطین سخنرانی کرد.

رهبر جریان صدر گفت: «آماده کمک به فلسطینیان در غزه هستیم. جهاد علیه دشمن صهیونیستی یک عزت و افتخار است».

سید مقتدی الصدر اضافه کرد: «از سکوت اهالی کرانه باختری و رئیس تشکیلات خودگردان در آنجا گلایه داریم. ننگ و عار بر برخی حکام عرب که در قبال وضعیت غزه دست روی دست گذاشتند؛ حتی در زمانی که آب و غذای آن‌ها را قطع کردند».

او همچنین گفت: «از مواضع غرب ستمگر در قبال آنچه در غزه جریان دارد و حمایتشان از اسرائیل، تعجب نمی‌کنیم. منتظر سقوط بت آمریکا و همین‌طور بت [رژیم] صهیونیستی و پایان پیر خرفت بایدن هستیم».

دور جدیدی از نبرد نیروهای مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی تحت عنوان «طوفان الاقصی»، صبح روز شنبه هفته جاری، آغاز شد که به دنبال آن‌، بیش از ۱۰۰۰ صهیونیست به هلاکت رسیدند.

نیروهای مقاومت همچنین موفق شدند ده‌ها صهیونیست را اسیر بگیرند و آن‌ها را به نوار غزه ببرند. ارتش رژیم صهیونیستی در پاسخ به عملیات موفق نیروهای مقاومت با صدها تن مواد منفجره بسیاری از ساختمان‌های غیرنظامی را ویران کرد که در پی آن، ده‌ها زن و کودک فلسطینی به شهادت رسیدند.

رژیم صهیونیستی بعد از تصویب وضعیت جنگی در اراضی اشغالی همچنین دیشب (دوشنبه شب) دستور قطع آب نوار غزه را صادر کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *