اخبار داغ

حزب‌الله: عملیات «طوفان الاقصی» حامل پیام مهمی برای سازشکاران است/ با رهبران مقاومت در تماس هستیم

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از عملیات گسترده مقاومت فلسطین ضد اشغالگران صهیونیست تاکید کرد که حزب الله با رهبران گروه‌های مقاومت فلسطین در ارتباط مستمر است. به گزارش تجهیز نیوز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای نسبت به عملیات قهرمانانه نیروهای مقاومت فلسطین ضد اشغالگران رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد. حزب‌الله این […]

اشتراک گذاری
15 مهر 1402
218 بازدید
کد مطلب : 157236

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از عملیات گسترده مقاومت فلسطین ضد اشغالگران صهیونیست تاکید کرد که حزب الله با رهبران گروه‌های مقاومت فلسطین در ارتباط مستمر است.

به گزارش تجهیز نیوز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای نسبت به عملیات قهرمانانه نیروهای مقاومت فلسطین ضد اشغالگران رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

حزب‌الله این عملیات پیروزمندانه را واکنشی قطعی نسبت به جنایات مستمر اشغالگران و تجاوزات روز افزون ضد مقدسات و آبرو و کرامت فلسطینی‌ها توصیف و تاکید کرد که این عملیات گسترده بار دیگر تاکید کرد که اراده ملت فلسطین و تفنگ نیروهای مقاومت تنها گزینه مفید برای مبارزه با تجاوز است.

این بیانیه می‌افزاید که عملیات مذکور پیامی به جهان عرب و اسلام و تمام جامعه جهانی به ویژه آنهایی که به دنبال عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی هستند، مخابره کرد.

حزب الله در این بیانیه تاکید می‌کند: ما از ملت‌های عربی و اسلامی و تمامی آزادگان در جهان می‌خواهیم که حمایت و تایید خود را از ملت فلسطین و جنبش‌های مقاومت اعلام کنند.

به نوشته این بیانیه، فرماندهی مقاومت لبنان تماس مستقیم با رهبران مقاومت فلسطین در داخل و خارج را  دنبال کرده و ارزیابی‌های مستمر با آنها را انجام می‌دهد.

حزب‌الله به کابینه رژیم صهیونیستی هشدار داد  تا از عملیاتی که مقاومت فلسطین در عرصه میدانی انجام داده عبرت و درس‌های مهمی بگیرند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *