اخبار داغ

برگزاری نشست هم اندیشی بانوان شرکت نفت و گاز اروندان با محوریت قوانین کار و امور اداری

تجهیز نیوز |به گزارش پایگاه خبری هنر قلم و به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، چهارشنبه (۲۲ شهریورماه ۱۴۰۲)، نشست هم اندیشی بانوان این شرکت با محوریت قوانین کار و امور اداری با حضور مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده و بانوان شاغل در سالن جلسات خرمشهر برگزار گردید. در […]

اشتراک گذاری
27 شهریور 1402
170 بازدید
کد مطلب : 156897

تجهیز نیوز |به گزارش پایگاه خبری هنر قلم و به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، چهارشنبه (۲۲ شهریورماه ۱۴۰۲)، نشست هم اندیشی بانوان این شرکت با محوریت قوانین کار و امور اداری با حضور مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده و بانوان شاغل در سالن جلسات خرمشهر برگزار گردید.

در این نشست خانم حسینی ضمن تشریح مواد قانونی مرتبط با بانوان شاغل رسمی و قراردادی، اظهار داشت: با همکاری، همفکری و تلاش مشترک می توان شرایط کاری بانوان را بهبود بخشید. و مدیران باید بیش از پیش نسبت به ارتقاء شغلی بانوان و محول کردن مسئولیت های کلیدی به بانوان در صنعت نفت اقدام کنند. چرا که بانوان همواره نشان داده اند که می توانند از پس کارهای سخت به خوبی برآیند.

 

مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده افزود: زنان و مردان هرکدام علاوه بر مسئولیت و وظایف شغلی، در خانواده نیز مسئولیت هایی دارند که اگر تعادل مناسبی بین این دو برقرار نشود، یک نقش فدای دیگری خواهد شد، و با توجه به اهمیت نقش مادر در خانواده لازم است در این خصوص بیشتر تلاش کنیم و محیط کار مناسب را فراهم کنیم که خوشبختانه قوانین حمایتی مناسبی ابلاغ شده است و برای اجرای مناسب آن در حال پیگیری هستیم.

 

در ادامه نشست در خصوص مشکلات و راهکارهای پیشنهادی حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *