اخبار داغ

۱۵۰ اثر از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان ارسال شد

تجهیز نیوز | به گزارش گیل فام، رضا زنده دل در گفتگویی افزود: پس از فراخوان جشنواره و در پایان مهلت تعداد ۱۵ اثر از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که شامل دو بخش رقابتی و کودک و نوجوان می شوند. وی گفت: این تعداد اثر از استان های گیلان، مازندران، گلستان، […]

اشتراک گذاری
19 شهریور 1402
224 بازدید
کد مطلب : 156674

تجهیز نیوز | به گزارش گیل فام، رضا زنده دل در گفتگویی افزود: پس از فراخوان جشنواره و در پایان مهلت تعداد ۱۵ اثر از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که شامل دو بخش رقابتی و کودک و نوجوان می شوند.

وی گفت: این تعداد اثر از استان های گیلان، مازندران، گلستان، کردستان، تهران، اصفهان، مرکزی، البرز، یزد، بوشهر، فارس، خوزستان، زنجان، خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی، ایلام، کرمانشاه، قزوین، کرمان، لرستان، همدان، آذربایجان های شرقی و غربی به دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان ارسال شده است.

شهردار لاهیجان و دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند اضافه کرد: هم اکنون آثار رسیده توسط داوران انتخاب آثار در حال بررسی و نتایج نهایی تا پایان شهریور ماه اعلام خواهد شد.

زنده دل افزود: این جشنواره با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با هدف ارتقای ارزش های جامعه و ترویج مولفه های فرهنگ ایرانی اسلامی و محوریت عنوان سال « توان تورم، رشد تولید» و چشم اندازه روشن برای جامعه سالم، شهرپاک و آرام با مشارکت، هنرمندان و نهادها و سازمان های شهر لاهیجان برگزار می شود.

وی ادامه داد: جشنواره‌های امسال در عینیت بخشیدن به شعار سال«مهار تورم، رشد تولید»، افزایش سرمایه گذاری، بهبود کسب و کار، هویت سازی ایرانی، تقویت سرمایه انسانی، بالا بردن سطح اعتماد دولت و ملت، حمایت از کالای ایرانی ، عفاف و حجاب، فرهنگ ایثار و شهادت، آگاهی از حقوق شهروندی، همراهی برای گذر از بحران های محیط زیستی مانند بحران آب و ایجاد فرهنگ پایدار سرمایه های ملی، آسیب های اجتماعی، ترویج کتاب و کتابخوانی، حقوق کودک، محیط زیست، مشارکت درصرفه جوئی منابع انرژی. حفظ فضای سبز، اموال عمومی، مدیریت و پسماند و ترافیک، حمایت از چای ایرانی و لاهیجان پایتخت چای ایران می باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *