اخبار داغ

با همکاری سازمان آب و برق خوزستان: رصدخانه آب و انرژی شرکت آب منطقه‌ای تهران راه‌اندازی می‌شود

مدیر رصدخانه آب و انرژی سازمان آب و برق خوزستان از راه‌اندازی رصدخانه آب و انرژی شرکت آب منطقه‌ای تهران با همکاری سازمان آب و برق خوزستان خبر داد.
اشتراک گذاری
04 شهریور 1402
134 بازدید
کد مطلب : 156264

تجهیز نیوز / به گزارش پایگاه خبری هنر قلم و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مصطفی معصومی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس تفاهم‌نامه همکاری که به امضای مدیران عامل سازمان آب و برق خوزستان و شرکت آب‌منطقه‌ای تهران رسید، مقرر شد تجربیات کسب شده در رصدخانه آب و انرژی سازمان ( پایلوت ملی)، جهت ایجاد سامانه‌ رصد و پایش منابع آب و انرژی و همچنین داشبوردهای تخصصی و مدیریتی در محدوده فعالیت شرکت آب منطقه‌ای تهران با همکاری متخصصان آن شرکت به کار گرفته شود.

عباس صدریان‌فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در آیین مبادله تفاهم‌نامه، ضمن تاکید بر نقش حکمرانی داده در پیاده‌سازی حکمرانی موثر آب، انتقال دانش از سازمان به سایر شرکت‌های آب‌ منطقه‌ای را از برنامه‌های کاری خود اعلام کرد.
بهزاد پارسا مدیرعامل شرکت آب منطقه‌‌ای تهران نیز هدف از تبادل این تفاهم‌نامه را، ایجاد بستر مناسب جهت مدیریت موثر منابع آب با توجه به افزایش مخاطرات آبی (سیلاب و خشکسالی) طی سالیان اخیر با استفاده از تجارب کسب شده در رصدخانه سازمان آب و برق خوزستان اعلام کرد.
بر اساس این توافق مفاد تفاهم‌نامه با همکاری متخصصان دو طرف در مدت ۲ سال، رصدخانه شرکت آب منطقه‌ای تهران و داشبوردهای مدیریتی در قالب مولفه‌های امنیت آبی راه‌ اندازی خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *