اخبار داغ

تبریک وزیر نفت به جامعه پزشکان

وزیر نفت در پیامی روز پزشک را به کادر درمان کشور تبریک گفت و افزود: بدون تردید کارکنان شریف صنعت نفت ایران، همدلی و همراهی سازمان بهداشت و درمان در فراز و نشیب کار عملیاتی را فراموش نخواهند کرد.  به گزارش تجهیز نیوز، متن پیام جواد اوجی، وزیر نفت به شرح زیر است: «واژه مقدس […]

اشتراک گذاری
01 شهریور 1402
393 بازدید
کد مطلب : 156081

وزیر نفت در پیامی روز پزشک را به کادر درمان کشور تبریک گفت و افزود: بدون تردید کارکنان شریف صنعت نفت ایران، همدلی و همراهی سازمان بهداشت و درمان در فراز و نشیب کار عملیاتی را فراموش نخواهند کرد.

 به گزارش تجهیز نیوز، متن پیام جواد اوجی، وزیر نفت به شرح زیر است:

«واژه مقدس «پزشک» هماره بیان‌گر ماهیت پرفروغ ستارگانی است که پیام‌آور سلامت و سرزندگی بر پهنه زمین بوده‌اند.

هنوز روزهای زیادی از ایثارگری و نقش‌آفرینی کم نظیر کادر درمان کشورمان به‌ویژه پزشکان کارآزموده در راهبری و هدایت مسیر اعتلای سلامت هموطنان عزیزمان در روزگار  پرالتهاب شیوع ویروس کرونا نگذشته‌است. روزگاری که این سپیدجامگان تا پای جان در راه استقرار سلامت جامعه ایستادند.

بنده بر خود فرض می‌دانم روز پزشک را به همه پزشکان ارجمند و درمانگران تن و روان جامعه، به‌ویژه پزشکان و همکاران خدوم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ایران زمین که در جای جای این صنعت مولد و راهبردی همواره التیام‌بخش درد همکاران پرتلاش خود هستند تبریک و تهنیت عرض کنم.

بدون تردید کارکنان شریف صنعت نفت ایران، همدلی و همراهی سازمان بهداشت و درمان در فراز و نشیب کار عملیاتی را فراموش نخواهند کرد. و صد البته قدرشناسان شما پزشکان و درد آشنایان کادر درمان هستند.

روز و روزگار عزت‌تان مستدام. برای همه شما عزیزان از درگاه خداوند متعال سلامت، تندرستی و موفقیت در مسیر خدمت به هموطنان گرامی آرزو می‌کنم.»

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *