اخبار داغ

در مراسمی از خبرنگاران فعال حوزه سازمان های مردم نهاد تقدیر شد

طی مراسمی از خبرنگاران فعال حوزه سازمان های مردم نهاد تقدیر شد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از عصراولین ها، طی مراسمی که عصر امروز در خانه سمن های خوزستان برگزار شد از خبرنگاران فعال حوزه سازمان های مردم نهاد تقدیر بعمل آمد. ایزدی پناه مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1402
296 بازدید
کد مطلب : 155996

طی مراسمی از خبرنگاران فعال حوزه سازمان های مردم نهاد تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از عصراولین ها، طی مراسمی که عصر امروز در خانه سمن های خوزستان برگزار شد از خبرنگاران فعال حوزه سازمان های مردم نهاد تقدیر بعمل آمد. ایزدی پناه مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان در این مراسم با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه صفر و اربعین حسینی بیان داشت: رسالت خبرنگاران رسالت ارزشمندی است و انتظار می رود در راستای دانش اعتقادی به کار گرفته شود.
وی افزود: ابزار رسانه بایستی در خدمت بشریت باشد و بعنوان یک حلقه واسطه بین مردم و دولت به شکلی صحیح و مثمرثمر عمل کند.
داودی نماینده سمن های استان نیز گفت: انتظار داریم تا خبرنگاران به شکلی تخصصی در حوزه های مختلف به فعالیت بپردازند و خانه سمن ها نیز این آمادگی را دارد که با حضور مدرسین مطرح کشوری، دوره های آموزشی خبرنگاری را برگزار نماید.
وی افزود: بدون شک‌ برگزاری نشست های تخصصی سمن ها و خبرنگاران می تواند به هم افزایی بیشتری آن ها در انجام فعالیت های مشترک و مستمر بینجامد.
در ادامه این برنامه جمعی از خبرنگاران فعال در حوزه سازمان های مردم نهاد نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. در خاتمه نیز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران فعال این عرصه تجلیل بعمل آمد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *