اخبار داغ

اتاق عملیات مشترک زیارت اربعین وزارت کشور عراق آغاز به کار کرد

وزارت کشور عراق امروز یک شنبه اعلام کرد، اتاق مشترک طرح امنیتی و خدماتی ویژه زیارت اربعین امام حسین علیه السلام را در داخل و خارج از عراق راه اندازی کرده است. به گزارش تجهیز نیوز سخنگوی وزارت کشور عراق در گفتگو با رسانه‌های عراقی اعلام کرد اتاق عملیات مشترک امنیتی و خدماتی اربعین تشکیل […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1402
112 بازدید
کد مطلب : 156482

وزارت کشور عراق امروز یک شنبه اعلام کرد، اتاق مشترک طرح امنیتی و خدماتی ویژه زیارت اربعین امام حسین علیه السلام را در داخل و خارج از عراق راه اندازی کرده است.

به گزارش تجهیز نیوز سخنگوی وزارت کشور عراق در گفتگو با رسانه‌های عراقی اعلام کرد اتاق عملیات مشترک امنیتی و خدماتی اربعین تشکیل شده است.

سرلشکر خالد المحنا سخنگوی وزارت کشور عراق در این رابطه تاکید کرد: در بعد امنیتی از طرح اربعین عراق که تحت نظارت محمد شیاع السودانی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح در حال اجرا است، و با عملیات‌های پیش دستانه و پروازهای شناسایی آغاز شده و همکاری در بالاترین سطوح بین نهادهای امنیتی از طریق اتاق عملیات مشترک در حال انجام است.

این مقام ارشد عراقی افزود، یکی از بخش‌های این طرح امنیتی مربوط زائران خارجی است و خودروهای نیروهای پشتیبانی اداره مهاجرت و اقامت عراق هم در این رابطه جانمایی شده‌اند.

وی ادامه داد نیروهای جدیدی از بانوان برای تسهیل در روند بازرسی زائران ورودی به نیروهای فعلی افزوده شده‌اند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *