اخبار داغ

دومین مرحله از ارائه خدمات پزشکی رایگان با مشارکت شرکت فولاد اکسین خوزستان

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۲ دومین مرحله از ارائه خدمات پزشکی رایگان با مشارکت شرکت فولاد اکسین خوزستان توسط گروه پزشکی جهادی امام رضا علیه السلام در کوی منبع آب کلان شهر اهواز برگزار شد.
اشتراک گذاری
04 مرداد 1402
123 بازدید
کد مطلب : 157122

به گزارش روابط عمومی شرکت: علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین در حاشیه دومین مرحله از ارائه خدمات پزشکی رایگان که با مشارکت این شرکت توسط گروه جهادی پزشکی امام رضا علیه السلام برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه محرم بیان کرد: طی ماه‌های گذشته با همت کارکنان این شرکت اقدامات خوبی در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت در حوزه‌های مختلف صورت گرفته، از جمله برنامه ریزی جهت ارائه خدمات پزشکی رایگان با همکاری گروه پزشکی جهادی امام رضا علیه السلام و اجرای دومین مرحله از این خدمات جهت مناطق کم برخوردار بوده است.

‎مهندس محمدی مدیرعامل شرکت با بیان اینکه مرحله اول این برنامه در منطقه قلعه چنعان شهرستان کارون برگزار شد؛ گفت: امروز نیز به یاری پروردگار مرحله دوم ارائه خدمات پزشکی و تجهیز داروی رایگان با مشارکت شرکت فولاد اکسین، توسط گروه پزشکی جهادی امام رضا علیه السلام بمنظور ارایه خدمات پزشکی رایگان در منطقه کوی منبع آب انجام شده و بالغ بر ۱۰۰۰ بیمار ویزیت شدند.

‎وی با اشاره با تأکید بر اجرای این برنامه به صورت مستمر عنوان کرد: خوشبختانه این برنامه با استقبال خیلی خوبی از طرف مردم روبرو شده است و پیش بینی می‌شود تا پایان ساعت ۱۸ بالغ بر ۱۰۰۰ نفر در برنامه امروز ویزیت رایگان شوند.

محمدی به دیگر اقدامات شرکت فولاد اکسین در حوزه‌ مسئولیت‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: تولید و تحویل ورق‌های پل عنافچه، توزیع ۴ هزار بسته معیشتی و … برخی از اقدامات این شرکت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی است.

‎دکتر ارباباب متخصص اعصاب و روان عضو گروه جهادی پزشکی امام رضا نیز بیان کرد: از آنجاکه بیماران اعصاب روان نیازمند زمان بیشتری به نسبت سایر بیماریها جهت ویزیت نیاز دارند، خوشبختانه توانستیم بیش از ده بیمار را ویزیت نماییم که این لطفا خداوند متعال و نفس پاک گروه جهادی پزشکی می باشد.

‎دکتر جباری سرپرست گروه جهادی پزشکی و جراح مغز، اعصاب، دیسک و ستون فقرات با بیان اینکه دهه عاشورا نماد ایثار و مظلومیت است، اظهار کرد: من و تعداد ۲۰ نفر از پزشکان همکارم توفیق پیدا کرده‌ایم در این ایام در خدمت ملت شریف اهواز‎ باشیم.

‎وی گفت: تقریبا ۱۶ سال است که در نقاط مختلف کشور مشغول به فعالیت هستیم، گروه جهادی پزشکی امام رضا (ع) هم اکنون متشکل از ۲۰۰ پزشک متخصص از سراسر کشور است و به لطف خداوند متعال تعداد این پزشکان روز به روز در حال افزایش می باشد.

‎این جراح مغز و اعصاب ضمن تقدیر از کادر درمان گفت: بسیار خرسندم که در کنار پزشکان زحمتکش با وجود مشکلات زیادی که دارند در حال کمک رسانی به مردم نیازمند هستم.

‎دکتر جباری عنوان کرد: گروه پزشکی جهادی امام رضا برنامه ویزیت و داروی رایگان را قبلاً ماهانه برگزار می‌کرد، اما هم اکنون به دلیل استقبال کادر درمان هر هفته یا یک هفته در میان در مناطق مختلف کشور در حال خدمات رسانی است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *