اخبار داغ

اغتشاشگر خارج‌نشین حین ورود به ایران‌ دستگیر شد

فرماندار سرپل ذهاب گفت: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه یکی از عوامل تحریک مردم و ایجاد تنش ‌در جریان اغتشاشات در خارج از کشور ‌حین ورود به ایران در سرپل‌ذهاب دستگیر شد. به گزارش تجهیز نیوز از کرمانشاه، صدراله بابلی اظهار داشت: فرد دستگیر شده در خارج از کشور اقدام به […]

اشتراک گذاری
26 تیر 1402
219 بازدید
کد مطلب : 156967

فرماندار سرپل ذهاب گفت: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه یکی از عوامل تحریک مردم و ایجاد تنش ‌در جریان اغتشاشات در خارج از کشور ‌حین ورود به ایران در سرپل‌ذهاب دستگیر شد.

به گزارش تجهیز نیوز از کرمانشاه، صدراله بابلی اظهار داشت: فرد دستگیر شده در خارج از کشور اقدام به دعوت مردم برای حضور در تجمعات و فراخوان‌ها کرده و همچنین با عناصر گروهگ‌های معاند کردی ارتباط گرفته بود که حین ورود به کشور و شهرستان در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) اطلاعات سپاه قرار گرفت.

وی افزود: نامبرده ماه‌ها در خارج از کشور تحت رصد و اشراف اطلاعاتی سپاه بود که در حین ورود به شهرستان، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه دستگیر شد.

‌ فرماندار سرپل ذهاب تصریح کر‌د:‌ معاندین نظام و افرادی که قصد برهم زدن امنیت را داشته باشند در هر کجا باشند مورد رصد بوده و در زمان و مکان مناسب با آن ها برخورد خواهد شد.

‌وی ‌به افرادی که به قصد کار از کشور خارج شده و به بهانه های مختلف با گروهک های معاند نظام ارتباط می‌گیرند هشدار داد که این راه جز تباهی عاقبتی ندارد و دستگاه های امنیتی با پشتوانه دستگاه قضایی با افرادی که قصد ایجاد اخلال در جامعه و امنیت را داشته باشند برخورد خواهند کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *