اخبار داغ

وزیر سابق قطر رئیس غول انرژی روسیه شد

شرکت روسنِفت اعلام کرد که سهامداران این شرکت روسی ترکیب جدید هیئت مدیره را که مجموعاً شامل ۱۱ نفر می‌شود، در مجمع عمومی سالانه خود تصویب کردند. به گزارش تجهیز نیوز به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت روسنِفت روز جمعه اعلام کرد که سهامداران این شرکت روسی ترکیب جدید هیئت مدیره را که مجموعاً شامل […]

اشتراک گذاری
10 تیر 1402
105 بازدید
کد مطلب : 156988

شرکت روسنِفت اعلام کرد که سهامداران این شرکت روسی ترکیب جدید هیئت مدیره را که مجموعاً شامل ۱۱ نفر می‌شود، در مجمع عمومی سالانه خود تصویب کردند.

به گزارش تجهیز نیوز به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت روسنِفت روز جمعه اعلام کرد که سهامداران این شرکت روسی ترکیب جدید هیئت مدیره را که مجموعاً شامل ۱۱ نفر می‌شود، در مجمع عمومی سالانه خود تصویب کردند.

این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد که محمد بن صالح الساده، وزیر سابق انرژی قطر، رئیس هیئت مدیره روسنِفت شده است.

غول انرژی روسیه افزود: وی ۴۰ سال تجربه در بخش انرژی دارد و در حال حاضر رئیس هیئت امنای دانشگاه علم و صنعت دوحه است.

اعضای هیئت مدیره این شرکت همچنین شامل آندری آکیموف، مدیرعامل گازپروم بانک، پدرو آکوینو جونیور، رئیس و مدیرعامل شرکت نفت و منابع بین المللی نفت، فیصل السویدی، نماینده سازمان سرمایه گذاری قطر، نماینده سازمان سرمایه گذاری قطر، حمد رشید المهندی، رئیس دانشگاه دولتی گوبکین می‌شود.

به گفته این شرکت، سهامداران همچنین گزارش سالانه و صورت‌های حسابداری را تأیید کردند و تصمیم گرفتند کمیته حسابرسی داخلی پنج نفره را انتخاب کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *