اخبار داغ

پیشرفت کشور از مسیر شرکت‌های دانش‌بنیان محقق می‌شود

مدیر دارایی‌های فیزیکی شرکت ملی گاز ایران گفت: هر گامی که برای پیشرفت کشور در حوزه اقتصاد، خودکفایی و …. برداشته می‌شود، بی‌شک از مسیر شرکت‌های دانش‌بنیان خصوصی که مقتدرانه روی پای خود ایستاده‌اند، می‌گذرد. به گزارش تجهیز نیوز به نقل از شرکت ملی گاز ایران، ابوالفضل وروانی فراهانی امروز (یکشنبه، چهارم تیرماه) در سمینار […]

اشتراک گذاری
04 تیر 1402
42 بازدید
کد مطلب : 157843

مدیر دارایی‌های فیزیکی شرکت ملی گاز ایران گفت: هر گامی که برای پیشرفت کشور در حوزه اقتصاد، خودکفایی و …. برداشته می‌شود، بی‌شک از مسیر شرکت‌های دانش‌بنیان خصوصی که مقتدرانه روی پای خود ایستاده‌اند، می‌گذرد.

به گزارش تجهیز نیوز به نقل از شرکت ملی گاز ایران، ابوالفضل وروانی فراهانی امروز (یکشنبه، چهارم تیرماه) در سمینار آیین‌نامه نظارت بر حسن اجرای استانداردهای تخصصی شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: بازرسی فنی به‌عنوان یکی از بازوهای اصلی و حیاتی این شرکت بر این باور است که اجرای استانداردهای تدوین‌شده در حوزه‌های مختلف، می‌تواند سازمان را بخردانه به سوی مقاوم‌سازی و نگهداری از تجهیزات رهنمون کند.

وی ادامه داد: سطح اجرای استانداردها در سازمان و در بخش‌های مختلف، نشان‌دهنده پیشرفت در آن سازمان و به تبع آن، کشور است.

مدیر دارایی‌های فیزیکی شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد: طرح‌های راهبردی بدون مدیریت دارایی که به نوعی مقاوم‌سازی درون سازمانی معنا می‌شود، توجیه اقتصادی خود را از دست داده و برگشت سرمایه به چرخه اقتصاد را بلندمدت می‌کند، پس در نظر گرفتن این موضوع، می‌تواند راهکاری مطمئن برای تداوم چرخش سرمایه در اقتصاد کشور باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *