اخبار داغ

اوجی موفق‌ترین عضو کابینه سیزدهم است

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت نفت در دولت سیزدهم تا به حال کارنامه موفقی داشته است، گفت: اوجی را موفق‌ترین عضو کابینه سیزدهم می‌دانم. محمدمهدی مفتح با اشاره به بیانیه ۲۲۰ نفر از نمایندگان خطاب به رئیس‌جمهوری درباره اقدام‌های شایسته وزارت نفت که دیروز (سه‌شنبه، ششم تیرماه) در […]

اشتراک گذاری
30 خرداد 1402
50 بازدید
کد مطلب : 156168

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت نفت در دولت سیزدهم تا به حال کارنامه موفقی داشته است، گفت: اوجی را موفق‌ترین عضو کابینه سیزدهم می‌دانم.

محمدمهدی مفتح با اشاره به بیانیه ۲۲۰ نفر از نمایندگان خطاب به رئیس‌جمهوری درباره اقدام‌های شایسته وزارت نفت که دیروز (سه‌شنبه، ششم تیرماه) در صحن علنی مجلس قرائت اظهار کرد: وزیر نفت در این مدت کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشته است، از این رو معتقدم اوجی موفق‌ترین عضو کابینه سیزدهم بوده است.

وی وزیر نفت را فردی دارای سابقه کاری قوی در حوزه نفت و گاز دانست و افزود: اوجی در گذشته نیز دوران موفقی را در حوزه نفت و گاز پشت سر گذاشته و هم‌اکنون نیز که در رأس وزارت نفت قرار گرفته فعالیت‌های مثبتی انجام داده است.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس توسعه میدان‌های نفتی، افزایش تولید و فروش نفت، موفقیت‌ در حوزه دیپلماسی انرژی و ارتباط با کشورهای همسایه در حوزه انرژی را از جمله اقدام‌های مثبت وزارت نفت دولت سیزدهم دانست.

شایان یادآوری است که در نشست علنی ششم تیرماه مجلس شورای اسلامی ۲۲۰ نفر از نمایندگان در بیانیه‌ای خطاب به رئیس‌جمهوری از اقدام‌های شایسته وزارت نفت قدردانی و تشکر کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *