اخبار داغ

کنست به دنبال قانونی شدن زندانی کردن کودکان فلسطینی است

کنست رژیم صهیونیستی قصد دارد قانون زندانی کردن کودکان بالای ۱۲ سال است. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند، کمیته امور قانون گذاری کنست رژیم صهیونیست فردا یک شنبه طرح قانون محکومیت کودکان فلسطینی زیر ۱۸ سال را به زندان، مورد بررسی قرار می‌دهد. به گفته این رسانه‌های، این طرح توسط […]

اشتراک گذاری
27 خرداد 1402
69 بازدید
کد مطلب : 156303

کنست رژیم صهیونیستی قصد دارد قانون زندانی کردن کودکان بالای ۱۲ سال است.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند، کمیته امور قانون گذاری کنست رژیم صهیونیست فردا یک شنبه طرح قانون محکومیت کودکان فلسطینی زیر ۱۸ سال را به زندان، مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گفته این رسانه‌های، این طرح توسط یکی از اعضای کنست از حزب “نیروی یهودی” پیشنهاد شده است و قرار است تمامی کودکان و نوجوانان فلسطینی که دست به اقدام علیه رژیم صهیونیستی می‌زنند را شامل شود.

در حال حاضر نیز رژیم صهیونیستی اقدام به بازداشت، شکنجه و زندانی کردن نوجوانان فلسطینی کرده اما قانون این رژیم نوجوانان بالای ۱۴ سال را شامل می‌شود و صهیونیست‌ها برای سرکوب هر چه بیشتر فلسطینیان به دنبال ۲ سال کمتر کردن این قانون هستند.

یتسحاق کرویزر پیشنهاد دهنده این قانون جنایتکارانه به روزنامه یسرائیل هیوم گفت: قانون برای ایجاد نوعی بازدارندگی در مقابل موج اخیر (انتفاضه) فلسطینیان است، زیرا شاهد آن هستیم که سن مبارزات علیه ما بسیار کم شده است تا نشان دهیم کودکان و نوجوانان زیر سن قانونی هم از مجازات‌های ما جان به در نخواهند برد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *