اخبار داغ

تظاهرات اعتراض آمیز در رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد

صهیونیست‌های ساکن فلسطین اشغالی برای بیست و سومین هفته متوالی در اعتراض به سیاست‌های نتانیاهو به خیابان‌ها آمده و تظاهرات کردند. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز پایگاه آنلاین روزنامه یدیعوت احارانوت نوشت تظاهرات همچون ۲۲ شنبه گذشته این شنبه نیز در ده‌ها نقطه از فلسطین اشغالی آغاز شد. تظاهرات اصلی و مرکزی در خیابان […]

اشتراک گذاری
20 خرداد 1402
94 بازدید
کد مطلب : 156237

صهیونیست‌های ساکن فلسطین اشغالی برای بیست و سومین هفته متوالی در اعتراض به سیاست‌های نتانیاهو به خیابان‌ها آمده و تظاهرات کردند.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز پایگاه آنلاین روزنامه یدیعوت احارانوت نوشت تظاهرات همچون ۲۲ شنبه گذشته این شنبه نیز در ده‌ها نقطه از فلسطین اشغالی آغاز شد.

تظاهرات اصلی و مرکزی در خیابان کابالان تل‌آویو هم آغاز شده است و ساعاتی پیش از آغاز تظاهرات پلیس خیابان‌های منتهی به محل آن را مسدود کرد.

به نوشته این رسانه، تظاهرات این هفته با یک دقیقه سکوت برای همدردی با ۱۰۰ نفر از عرب‌های ۱۹۴۸ که قربانی خشونت‌ها در فلسطین اشغالی شده‌اند و ناکارآمدی ساختار امنیتی رژیم صهیونیستی به رهبری ایتمان گویر در آن دخالت مستقیم دارد، آغاز شد.

روزنامه معاریو هم به نقل از ترتیب دهندگان این تظاهرات نوشت: تظاهرات امروز آزمون واضحی برای تشکیل کمیته گزینش قضات محسوب می‌شود.

این رسانه عبری زبان افزود: این هفته مهم و سرنوشت سازی است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *