اخبار داغ

شهادت کودک دو ساله فلسطینی و واکنش ریاکارانه سازمان ملل و انگلیس

منابع فلسطینی از شهادت کودک دو ساله‌ای خبر دادند که دو روز پیش در حمله نظامیان صهیونیست به روستایی در کرانه باختری یورش برده بودند. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز محمد هیثم التمیمی کودک دو ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.این کودک در حمله دو روز پیش اشغالگران صهیونیست به […]

اشتراک گذاری
15 خرداد 1402
98 بازدید
کد مطلب : 156180

منابع فلسطینی از شهادت کودک دو ساله‌ای خبر دادند که دو روز پیش در حمله نظامیان صهیونیست به روستایی در کرانه باختری یورش برده بودند.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز محمد هیثم التمیمی کودک دو ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.این کودک در حمله دو روز پیش اشغالگران صهیونیست به روستای نبی صالح در شمال رام الله همراه با پدرش زخمی شده بود.

فلسطینیان امروز با این کودک شهید وداع باشکوهی داشتند.

واکنش ریاکارانه سازمان ملل و انگلیس به جنایت اشغالگران

سازمان ملل که به سبب سیطره کامل آمریکا و متحدانش هیچ اقدام عملی برای توقف جنایات اشغالگران علیه ملت فلسطین انجام نمی دهد، در بیانیه ای ظاهری صرفا خواستار انجام تحقیقات عادلانه درباره جنایت اشغالگران در به شهادت رساندن یک کودک دو ساله فلسطینی شد.

یک مقام کابینه انگلیس هم در اظهاراتی فریبکارانه خواستار تحقیقات شفاف درباره شهادت این کودک دو ساله آن هم از سوی عاملان این جنایت یعنی اشغالگران شد. استعمارگران انگلیسی، عامل اصلی تشکیل رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی در سرزمین فلسطین و آواره شدن مردم و کشتار گسترده آنها هستند، جنایاتی که همچنان با حمایت لندن و دیگر غربی ها ادامه دارد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *