اخبار داغ

در نشست مشترک نماینده اهواز و مدیرعامل توسعه نیشکر مطرح شد؛ حمایت مجلس از «رشد تولید» در صنعت نیشکر/مجتبی یوسفی نماینده اهواز: بازگشت هفت‌تپه به ریل تولید، اقدامی جهادی بود

به گزارش تجهیز نیوز به نقل از پایگاه خبری رهرونیوز و روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این نشست که دوشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) برگزار شد، مجتبی یوسفی، تولید و اشتغال را مسئله مهم و اصلی کشور دانست و بر تلاش برای تحقق شعار سال تاکید کرد. وی بازگرداندن هفت‌تپه به ریل تولید […]

اشتراک گذاری
27 اردیبهشت 1402
307 بازدید
کد مطلب : 154747

به گزارش تجهیز نیوز به نقل از پایگاه خبری رهرونیوز و روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این نشست که دوشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) برگزار شد، مجتبی یوسفی، تولید و اشتغال را مسئله مهم و اصلی کشور دانست و بر تلاش برای تحقق شعار سال تاکید کرد.

وی بازگرداندن هفت‌تپه به ریل تولید را اقدامی جهادی برشمرد که با تصمیم مشترک دولت، مجلس و قوه قضاییه محقق شد و به همّت مدیران و کارگران نیشکری به ثمر نشست و به شکوفایی رسید.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه، نیشکر را ظرفیتی مهم در حوزه اشتغال عنوان کرد و گفت، استخدام و به‌کارگیری جوانان بومی مناطق همجوار طرح‌های نیشکر، موجب آبادانی و ایجاد امنیت پایدار در منطقه شده است.

تلاش برای رشد تولید، تاکید بر افزایش سطح برداشت سبز، قدردانی از مدیران نیشکری برای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در زمینه‌های عمرانی، آموزشی، محیط‌زیستی و از دیگر محورهای سخنان نماینده مردم اهواز در این نشست بود.

قدردانی دکتر ناصری از نگاه حمایتی نمایندگان در رفع موانع تولید

در این نشست، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر از نگاه حمایتی نمایندگان مجلس در رفع مشکلات کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه و تلاش برای ایجاد رونق تولید در این واحد نیشکری قدردانی کرد.

دکتر عبدعلی ناصری خواستار حمایت بیش از پیش نمایندگان برای رشد تولید، واگذاری قطعی مالکیّت هفت‌تپه به توسعه نیشکر، تسهیل در راه‌اندازی صنایع پایین‌دستی و شد.

در ادامه این جلسه، راهکارهای رشد تولید و استفاده حداکثری از ظرفیت تولیدی واحدهای نیشکری مورد بررسی قرار گرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *