اخبار داغ

جایزه فلسطین، حاصل تلاش نیروهای مردمی جبهه فرهنگی انقلاب است

وزیر ارشاد در جشن مقاومت و رونمایی از فراخوان دومین جایزه جهانی فلسطین گفت: جایزه فلسطین از سوی نیروهای مردمی جبهه فرهنگی انقلاب تدوین‌ شده و دولت نیز از آن حمایت می‌کند. به‌گزارش تجهیز نیوز اسماعیلی در جشن مقاومت و رونمایی از فراخوان دومین جایزه جهانی فلسطین گفت: از خداوند سپاسگزارم که جایزه جهانی فلسطین، […]

اشتراک گذاری
25 اردیبهشت 1402
60 بازدید
کد مطلب : 157014

وزیر ارشاد در جشن مقاومت و رونمایی از فراخوان دومین جایزه جهانی فلسطین گفت: جایزه فلسطین از سوی نیروهای مردمی جبهه فرهنگی انقلاب تدوین‌ شده و دولت نیز از آن حمایت می‌کند.

به‌گزارش تجهیز نیوز اسماعیلی در جشن مقاومت و رونمایی از فراخوان دومین جایزه جهانی فلسطین گفت: از خداوند سپاسگزارم که جایزه جهانی فلسطین، نخستین دوره را به خوبی سپری کرد. من از روند این جایزه مطلع بودم و در واقع اخلاص و اعتقاد جهادی دوستان موجب شد این‌ جایزه به بهترین صورت در حوزه جهان عرب، با حضور و مشارکت بخش‌های مختلف به ثمر بنشیند.

وی افزود: اتفاقاتی که در صحنه دفاعی و سیاسی رخ داد، صورت مسئله را به نفع جبهه مقاوت تغییر داد و رژیم صهیونیستی را وادار به اعلام‌ آتش‌بس کرد. این موفقیتی بزرگ برای جبهه مقاوت بود. همچنین در این سال‌ها کسانی که ما را از پیمودن مسیر مقاومت منع می‌کردند، کم نبودند.
اسماعیلی ادامه داد: انقلاب اسلامی و طرفداران مقاومت روزهای سختی را تجربه کردند. در این مسیر کسانی که ادعای مبارزه داشتند، اسلحه را کنار گذاشتند و مقاوت را فراموش کردند ولی نهضت امام خمینی(ره) این‌ مسیر را ادامه داد و امروز شاهد شکوفایی مقاومت هستیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه با بیان این‌که در حوزه فرهنگی نیاز است تا پابه‌پای حوزه مقاومت پیش برویم، گفت: جایزه فلسطین با چنین‌ نگاهی از سوی نیروهای مردمی جبهه فرهنگی انقلاب تدوین‌ شده است و دولت نیز از آن حمایت می‌کند. امیدوارم با همکاری تمام بخش‌ها در جبهه مقاومت، کارهای فاخری در این حوزه خلق شود و جشن بزرگ مقاوت را همپا با تحولات سیاسی در قدس برگزار کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *