اخبار داغ

تلاش هواداران جهاد اسلامی برای استرداد پیکر به گروگان گرفته شده شهدای فلسطینی

یکی از اعضای جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای استرداد پیکر شهید خضر عدنان از رژیم صهیونیستی، در مقابل مقر صلیب سرخ بین‌الملل در کرانه باختری دست به اعتصاب غذا زد. به گزارش  تجهیز نیوز رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند بعد از آنکه جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیروز شنبه با مشارکت نیروهای ملی و اسلامگرای فلسطینی تحصنی […]

اشتراک گذاری
17 اردیبهشت 1402
98 بازدید
کد مطلب : 156974

یکی از اعضای جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای استرداد پیکر شهید خضر عدنان از رژیم صهیونیستی، در مقابل مقر صلیب سرخ بین‌الملل در کرانه باختری دست به اعتصاب غذا زد.

به گزارش  تجهیز نیوز رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند بعد از آنکه جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیروز شنبه با مشارکت نیروهای ملی و اسلامگرای فلسطینی تحصنی را با هدف درخواست برای استرداد پیکر شهدای به گروگان گرفته شده توسط رژیم صهیونیستی در روستای عرابه در جنوب جنین دست به تحصن زده بود، امروز یکی از اعضای قدیمی این جنبش اعتصاب غذای خود را به همین منظور در مقابل دفتر سازمان صلیب سرخ آغاز کرد.

بر اساس این گزارش، عطاف علیان از اسرای سابق عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین در اعتراض به گروگان گرفته شدن پیکر شهید خضر عدنان توسط رژیم صهیونیستی در مقابل مقر صلیب سرخ بین المللی در شهر البیره واقع در شمال کرانه باختری دست به اعتصاب غذا زد.

این بانوی مبارز فلسطینی که به دلیل انجام عملیات ضد صهیونیستی برای چند سال در اسارت صهیونیست‌ها قرار داشت، اعلام کرد تا بازپس گیری پیکر شهید خضر عدنان و دفنش در کنار پدرش، براساس وصیتی که داشت، به اعتصاب غذای خود ادامه خواهد داد.

در همین راستا پایگاه خبری فلسطین الیوم آخرین آمار شهدای فلسطینی که پیکرشان همچنان در گروگان رژیم صهیونیستی باقی مانده است را اعلام کرد.

این رسانه فلسطینی به نقل از بسام حماد عضو کمیته پویس ملی استرداد پیکر شهدای فلسطینی اعلام کرد، رژیم صهیونیستی پیکر ۱۳۳ شهید فلسطینی را در گروگان خود دارد که ۱۲ نفر از آنها در اسارت رژیم صهیونیستی و در زندان‌های این رژیم به شهادت رسیده و ۲۵۳ پیکر نیز در گورستانی بی نام و نشان که گورهای آن با شماره مشخص شده دفن شده‌اند.

این فعال فلسطینی در ادامه گفتگوی خود با فلسطین الیوم تاکید کرد: شهید عدنان در حالی به شهادت رسید که حتی محاکمه هم نشده و هیچ اتهامی هم به وی تفهیم نشده است، از اینرو می‌توان تاکید کرد به گروگان گرفته شدن پیکرش یک مسئله سیاسی صرف بیش نیست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *