اخبار داغ

رژیم صهیونیستی|هجدهمین شنبه اعتراضات علیه نتانیاهو

آغاز هجدهمین شنبه اعتراضات در خیابان‌های فلسطین اشغالی نشان داد رژیم صهیونیستی همچنان در بحران باقی مانده است. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز رسانه‌های مختلف رژیم صهیونیستی اعلام کردند، تظاهرات اعتراض آمیز علیه کابینه بنیامین نتانیاهو که مخالفت با اصلاحات و کاهش اختیارات قوه قضائیه اسرائیل جرقه آن را زده است، در تل‌آویو و […]

اشتراک گذاری
16 اردیبهشت 1402
83 بازدید
کد مطلب : 156306

آغاز هجدهمین شنبه اعتراضات در خیابان‌های فلسطین اشغالی نشان داد رژیم صهیونیستی همچنان در بحران باقی مانده است.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز رسانه‌های مختلف رژیم صهیونیستی اعلام کردند، تظاهرات اعتراض آمیز علیه کابینه بنیامین نتانیاهو که مخالفت با اصلاحات و کاهش اختیارات قوه قضائیه اسرائیل جرقه آن را زده است، در تل‌آویو و ۱۵۰ نقطه دیگر از فلسطین اشغالی از ساعات پایانی روز شنبه آغاز شده است.

روزنامه یدیعوت آحارانوت در پایگاه خبری آنلاین خود در این رابطه نوشت: تظاهرات علیه قانون تعدیل‌های قضائی برای هجدهمین هفته پیاپی با حضور هزاران نفر در ۱۵۰ نقطه در تمامی شهرهای ( فلسطین اشغالی) آغاز شده است.

پلیس رژیم صهیونیستی هم بسیاری از خیابان‌ها را همزمان با آغاز تظاهرات مسدود کرده است و همین امر باعث ایجاد ترافیک در دیگر خیابان‌های اطراف آن شده است.

سیاستمداران مختلف رژیم صهیونیستی هم اعلام کردند به رغم عقب نشینی نتانیاهو و اعلام تعلیق تغییرات قانون قضائی آنها در این تظاهرات شرکت خواهند کرد.

پایگاه خبری وای نت که لحظه به لحظه از نقاط مختلف برگزاری اعتراضات خبرهای کوتاه و برخط را منتشر می‌کند، اعلام کرد، این هفته پیش بینی می‌شود حدود ۱۳۵ هزار نفر در خیابان کابلان تل‌آویو و مناطق دیگر (فلسطین اشغالی) حضور پیدا کنند، این در حالی است که در اخبار تکمیلی این رقم از مرز  ۱۴۰ هزار نفر هم در  تل آویو گذشته است.

در تظاهرات تل‌آویو حاضران نسبت به خشونت رایج در جامعه اسرائیل اعتراض کردند، در نتانیا گانتس هم اعلام کرد اگر در نشست‌های برگزار شده در مقر رئیس (رژیم صهیونیستی) پیشرفتی نبینم در حضورمان در نشست‌های حل و فصل این بحران تجدید نظر خواهیم کرد.

تسیبی لیونی یکی از رهبران سیاسی مخالف کابینه نتانیاهو هم در سخنرانی خود در جمع تظاهرات کنندگان در تل‌آویو هم اعلام کرد، کابینه نتانیاهو قصد حذف برابری (بین صهیونیست ها) را دارد، و این امر می‌تواند بزرگترین تهدید برای صهیونیسم باشد.

به نوشته این رسانه عبری زبان، ده‌ها هزار نفر از تظاهرات کنندگان هم در حیفا تجمع کرده و علیه نتانیاهو وسیاست‌هایش شعار دادند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *