اخبار داغ

پیام جنگ سایبری علیه رژیم صهیونیستی؛ هرگز امنیت را در فلسطین اشغالی احساس نخواهید کرد

چند روزی است که ساعت به ساعت بر شمار سایت‌های صهیونیستی هک شده افزوده می‌شود و کار به جایی رسید که روز دوشنبه سایت رسمی کنست هم در حین پخش مستقیم جلسه آن هک و از دسترس خارج شد. به گزارش تجهیز نیوز پایگاه خبری عربی پست در گزارشی از این موج جدید، آن را […]

اشتراک گذاری
11 اردیبهشت 1402
154 بازدید
کد مطلب : 156472

چند روزی است که ساعت به ساعت بر شمار سایت‌های صهیونیستی هک شده افزوده می‌شود و کار به جایی رسید که روز دوشنبه سایت رسمی کنست هم در حین پخش مستقیم جلسه آن هک و از دسترس خارج شد.

به گزارش تجهیز نیوز پایگاه خبری عربی پست در گزارشی از این موج جدید، آن را جنگ بدون موشک و باروت علیه اسرائیل توصیف کرده و با اشاره به هک شدن ۱۵ سایت مهم اسرائیلی آن را بخشی از جنگ سایبری دانست که امنیت اسرائیل را هدف قرار داده است.

در بخشی از این گزارش آمده است: در چارچوب آنچه که به جنگ‌های نوین شهرت پیدا کرده و عقب گرد جنگ‌های نظامی سنتی در مقابل آن، رژیم اشغالگر اسرائیل جنگ جدیدی را تجربه می‌کند که این بار با جنگ‌های قبلی متفاوت است.

به بیانی دیگر این جنگ اصولا ویژگی نظامی نداشته و در آن جنگ نه خبری از موشک است و نه جنگ افزارهای شبیه به آن، اما با این حال دست‌کمی از جنگ‌های نظامی کلاسیک ندارد.

در ادامه گزارش آمده است: جنگ فن آورانه و الکترونیکی توانسته است بر بسیاری از توانمندی‌های نظامی فائق‌‌ آید و دستگاه‌های رایانه و صفحه کلیدها به جدیدترین جبهه‌های جنگ عیه اسرائیل مبدل و بیشترین زیان‌ها را به حیاتی‌‌ترین و راهبردی‌‌ترین نهادهای این رژیم وارد کند.

گروه هکری انونیموس و تعداد دیگری از نام‌های ناآشنا و شناخته نشده، موفق شدند رژیم اسرائیل را مورد هدف قرار داده و اکثر زیرساخته‌های حیاتی این رژیم را از طریق استفاده از شکاف‌های امنیتی در برنامه‌ها و سیستم‌های پایگاه‌های الکترونیکی اسرائیل مورد هدف قرار بدهند.

به نوشته این رسانه عربی، در برهه اخیر شاهد تعداد زیادی از عملیات هکری علیه ساختار سایبری رژیم اشغالگر اسرائیلی هستیم، این تهدیدهای سایبری توانستند تمامی تاسیسات زیرساختی اشغالگران را به خطر انداخته و سایت‌های امنیتی و رسمی از جمله وبسایت سرویس اطلاعاتی موساد وموسسه تامین اجتماعی اسرائیل را هدف قرار داده و به یک هزار رایانه و مراکز کنترل و راهبری در اداره آب، بانک‌ها و دانشگاه‌های اسرائیل هم نفوذ کنند.

قبل از آن سامانه منازل هوشمند در رژیم صهیونیستی هم مورد حمله هکرها قرار گرفت و حتی حساب کاربری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فیسبوک و اینستاگرام هم از این حملات در امان نماند.

در پایان این گزارش هم تاکید شده است: ظاهرا مقاومت فلسطین و دیگر گروه‌ها خارجی تمرکز خود را برای هدف قرار دادن تمامی نقاط حضور اشغالگران اسرائیل در خاک فلسطین اشغالی قرار داده‌اند و با استفاده از این ابزارها باعث شدند تا اشغالگران اسرائیلی در شرایطی از وحشت و دستپاچگی باقی بمانند، اینها پیام‌‌هایی برای این اشغالگران است که آنها هیچ امنیت و طمانینه‌ای را در هیچ قسمت از خاک فلسطین احساس نخواهند کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *