اخبار داغ

موج ورشکستگی‌ها در کشور عضو اتحادیه اروپا

نشریه هلندی اِن‌اِل تایمز با استناد به برخی آمارها گزارش داد که تعداد ورشکستگی‌ها در این کشور عضو اتحادیه اروپا طی سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ بیش از دو برابر شده است. به گزارش تجهیز نیوز  به نقل از راشاتودی، نشریه هلندی اِن‌اِل تایمز NL Times روز یکشنبه با استناد به برخی آمارها گزارش داد […]

اشتراک گذاری
22 فروردین 1402
88 بازدید
کد مطلب : 156577

نشریه هلندی اِن‌اِل تایمز با استناد به برخی آمارها گزارش داد که تعداد ورشکستگی‌ها در این کشور عضو اتحادیه اروپا طی سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ بیش از دو برابر شده است.

به گزارش تجهیز نیوز  به نقل از راشاتودی، نشریه هلندی اِن‌اِل تایمز NL Times روز یکشنبه با استناد به برخی آمارها گزارش داد که تعداد ورشکستگی‌ها در این کشور طی سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ بیش از دو برابر شده است.

بر اساس این گزارش، کافه‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌های خرده‌فروشی و فروشگاه‌های آنلاین بیشترین آسیب را از این موضوع متحمل شده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، حدود ۷۸۱ شرکت و مؤسسه در این کشور از ژانویه تا مارس ورشکست شدند، در حالی که سال قبل ۵۰۶ شرکت دچار ورشکستگی شده بودند.

داده ها نشان می دهد که تعداد کافه ها و رستوران های ورشکسته تقریباً سه برابر شده و به ۵۴ رسیده است.

این گزارش افزایش تعداد ورشکستگی‌ها در پنجمین اقتصاد بزرگ منطقه یورو را به افزایش شدید قیمت انرژی و سطوح بالای تورم نسبت داده است.

اداره آمار هلند (CBS) ماه گذشته میلادی اعلام کرده بود که روش اندازه گیری قیمت انرژی پرداخت شده توسط مصرف کنندگان را تغییر خواهد داد تا برآوردهای تورم را بهبود ببخشد.

به گفته سی بی اس، این اداره استفاده از داده های مبادلات تامین کنندگان انرژی را برای تعیین هزینه های واقعی مصرف کنندگان آغاز خواهد کرد.

شرکت بیمه اعتباری آترادیوس پیش از این پیش‌بینی کرده بود که بیش از ۴۰۰۰ شرکت در هلند در سال ۲۰۲۳ به دلیل هزینه‌های بالای انرژی، افزایش نرخ‌های بهره و تقاضای بالای دستمزد ممکن است ورشکست شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *