اخبار داغ

فلسطینیان ۱۹۴۸ قدرت پنهان مبارزات فلسطینی که صهیونیست‌ها از آن وحشت دارند

جبهه داخلی رژیم صهیونیستی به کابوسی بزرگ برای مراکز تصمیم گیری این رژیم تبدیل شده است و در این میان فلسطینیان ساکن مناطق ۱۹۴۸ یکی از دلایل افزایش این نگرانی محسوب می‌شوند. به گزارش  تجهیز نیوز یک رسانه فلسطینی در گفتگو با کارشناسان به نگرانی‌های بزرگ مراکز تصمیم گیری رژیم صهیونیستی از این نقطه ضعف […]

اشتراک گذاری
21 فروردین 1402
51 بازدید
کد مطلب : 156494

جبهه داخلی رژیم صهیونیستی به کابوسی بزرگ برای مراکز تصمیم گیری این رژیم تبدیل شده است و در این میان فلسطینیان ساکن مناطق ۱۹۴۸ یکی از دلایل افزایش این نگرانی محسوب می‌شوند.

به گزارش  تجهیز نیوز یک رسانه فلسطینی در گفتگو با کارشناسان به نگرانی‌های بزرگ مراکز تصمیم گیری رژیم صهیونیستی از این نقطه ضعف پرداخت، ضعفی که جنگ سیف القدس و قیام یکپارچه فلسطینیان ساکن مناطق ۱۹۴۸ نمایان کرده و محافل سیاسی و نظامی (رژیم صهیونیستی) را غافلگیر کرده است.

از نگاه تحلیل‌گران به پاخاستگی فلسطینان ساکن مناطق اشغال ۱۹۴۸ است که خود یکی از علل پایان سریع جنگ سف القدس بوده و به یک چالش بزرگ در برابر مراکز تصمیم گیری رژیم اشغالگر صهیونیست تبدیل شده است.

این کارشناسان بر این باورند که احتمال حضور قدرتمند فلسطینیان ۱۹۴۸ در دفاع از ملت فلسطین یکی از مهم‌‌ترین دلایل واهمه صهیونیست‌ها از ورود به جنگی جدید با غزه و افزایش شدت جنایات خود علیه کرانه باختری و قدس محسوب می‌شود.

محسن ابو رمضان رئیس هیئت ملی حمایت و پشتیبانی از ملت فلسطین در مناطق ۱۹۴۸ در گفتگویی با پایگاه خبری فلسطینی الرساله نت تاکید کرد: تمامی اقدامات روانی و تبلیغاتی صهیونیست‌ها طی سالیان گذشته علیه ملت فلسطین با تعدی اشغالگران به مسجد الاقصی اثر خود را از دست داده است.

او افزود: جبهه فلسطینیان ساکن مناطق ۱۹۴۸ ثابت کرده است که در زمان مناسب برای کمک به دیگر جبهه‌های فلسطینی وارد عمل می‌شود.

به گفته جبهه فلسطینیان ساکن مناطق ۱۹۴۸ همانند هر جبهه دیگری علیه اشغالگران به فعالیت می‌پردازد، از اینرو فلسطینیان این مناطق هم تاکید می‌کنند که هر نوع تعدی به مسجد الاقصی می‌تواند اوضاع را بر علیه دولت اشغالگر صهیونیست بدتر کند.

نظرات این تحلیل‌گر فلسطینی در حالی منتشر می‌شود که تل لیو رام، تحلیل‌گر مسایل نظامی روزنامه عبری زبان معاریو هم اخیرا اعلام کرده بود: نهادهای امنیتی (رژیم) اسرائیل اخیرا نسبت به وحدت جبهه‌های مختلف (لبنان، غزه، کرانه باختری و مسجدالاقصی) در ماه رمضان هشدار داده و تاکید کردند که احتمالا این امر همزمان با عید پاک یهودی محقق خواهد شد.

این تحلیل‌گر معروف صهیونیست هم اعتراف کرد مسجد الاقصی همانند چاشنی است که جبهه لبنان و نیز جبهه غزه را شعله‌ور می‌کند.

در این بین شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم فاش کرد، نهادهای امنیتی (رژیم صهیونیستی) اخیرا نشست‌هایی را برای بررسی احتمال شعله ور شدن قیامی در داخل مناطق ۱۹۴۸ با مسئولین سیاسی برگزار کرده و تاکید دارند با توجه به تظاهراتی که فلسطینیان ۱۹۴۸ طی روزهای اخیر در چند شهر مختلف داشته اند، احتمال شکل گیری این قیام بسیار زیاد است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *