اخبار داغ

اریحا کانون جدید مبارزات ضد صهیونیستی مردم فلسطین

با وجود جنایات و موج بازداشت‌های رژیم صهیونیستی در شهر اریحا، مبارزه علیه این رژیم در این شهر از فلسطین اشغالی همچنان رو به گسترش است. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز در حالی که رسانه‌های عبری زبان از زخمی‌شدن دو نظامی صهیونیستی در این شهر خبر دادند، رسانه‌های فلسطینی تاکید کردند، نظامیان صهیونیست ۱۰۰ […]

اشتراک گذاری
21 فروردین 1402
87 بازدید
کد مطلب : 156309

با وجود جنایات و موج بازداشت‌های رژیم صهیونیستی در شهر اریحا، مبارزه علیه این رژیم در این شهر از فلسطین اشغالی همچنان رو به گسترش است.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز در حالی که رسانه‌های عبری زبان از زخمی‌شدن دو نظامی صهیونیستی در این شهر خبر دادند، رسانه‌های فلسطینی تاکید کردند، نظامیان صهیونیست ۱۰۰ فلسطینی از جمله ۱۰ کودک را بازداشت کرده‌اند.

باشگاه اسیران فلسطینی امروز دوشنبه اعلام کرد، نظامیان صهیونیستی ۱۰۰ فلسطینی را از ابتدای سال جاری میلادی در اریحا بازداشت کرده‌اند که در میان آنها ۱۰ کودک هم به چشم می خورد.

به گفته این باشگاه کانون اصلی این اقدامات اردوگاه آوارگان عقبه جبر است.

این نهاد فعال در زمینه دفاع از اسرای فلسطین تاکید کرد: از میان بازداشت شدگان ۳۲ نفر همچنان در بازداشت رژیم صهیونیستی بوده و بخشی از آنها همچنان تحت بازجویی قرار دارند.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که رسانه‌های فلسطینی تاکید کردند موج مبارزات ضد صهیونیستی در اریجا به طور اعم و اردوگاه عقبه بن جبر به شکل قابل توجهی در حال افزایش است.

رسانه‌های عبری زبان هم شامگاه دوشنبه اعلام کردند دو نظامی صهیونیست از جمله یک افسر در جریان یورش به اردوگاه عقبه جبر زخمی‌شدند.

این رسانه‌ها توضیحات بیشتری در این رابطه ندادند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *