اخبار داغ

اعلام زیان‌های اقتصادی اعتراضات خیابانی به رژیم صهیونیستی

بانک مرکزی رژیم صهیونیستی نسبت به زیان‌های شدید و میلیاردی به اقتصاد اسرائیل در صورت ادامه اعتراضات خیابانی در این رژیم هشدار داد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، بانک مرکزی (رژیم صهیونیستی) از زیان‌های چند میلیارد شیکلی اقتصاد به‌دلیل کش‌وقوس‌های مربوط به تغییرات قوانین قضائی پرده برداشت. […]

اشتراک گذاری
14 فروردین 1402
69 بازدید
کد مطلب : 156327

بانک مرکزی رژیم صهیونیستی نسبت به زیان‌های شدید و میلیاردی به اقتصاد اسرائیل در صورت ادامه اعتراضات خیابانی در این رژیم هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، بانک مرکزی (رژیم صهیونیستی) از زیان‌های چند میلیارد شیکلی اقتصاد به‌دلیل کش‌وقوس‌های مربوط به تغییرات قوانین قضائی پرده برداشت.

این بانک در هشدار خود که امروز دوشنبه ۳ آوریل منتشر شد تأکید کرد: در صورت تصویب برنامه تغییرات در قوانین قضائی اقتصاد اسرائیل باید منتظر ۴۹ میلیارد شیکل زیان باشد.

به‌اعتراف این رسانه عبری‌زبان، اقتصاد اسرائیل حداقل ۱۴ و احتمالاً تا ۴۹ میلیارد شیکل به‌دلیل ادامه رویکرد بنیامین نتانیاهو در پیشبرد طرح تغییرات قضائی زیان خواهد دید.

گفتنی است بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم دیروز یکشنبه اذعان کرد برنامه کابینه‌اش برای کاهش اختیارات ساختار قضائی تأثیرات (منفی) خود را بر امنیت و اقتصاد اسرائیل داشته است، وی که از طریق وکیل خود به دادگاه عالی این رژیم پاسخ می‌داد، حاضر نشد بپذیرد که تمامی این مشکلات اقتصادی به‌دلیل این امر بوده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *