اخبار داغ

کاهش شدید ذخایر خونی در شهرستان جهرم

به گزارش تجهیزنیوز، سرپرست انتقال خون شهرستان جهرم گفت: بیماران شهرستان جهرم و استان فارس به صورت اورژانسی به تمامی گروه‌های خونی به ویژه چهار گروه خونی منفی نیاز دارند. فرشاد برگریزان افزود: از شهروندان دعوت می‌شود با مراجعه به مراکز اهدای خون، ما را در تأمین خون مورد نیاز بیماران یاری رسانند. او گفت: […]

اشتراک گذاری
01 آذر 1401
254 بازدید
کد مطلب : 151350

به گزارش تجهیزنیوز، سرپرست انتقال خون شهرستان جهرم گفت: بیماران شهرستان جهرم و استان فارس به صورت اورژانسی به تمامی گروه‌های خونی به ویژه چهار گروه خونی منفی نیاز دارند.

فرشاد برگریزان افزود: از شهروندان دعوت می‌شود با مراجعه به مراکز اهدای خون، ما را در تأمین خون مورد نیاز بیماران یاری رسانند.

او گفت: مردم نوعدوست می‌توانند برای مشارکت در این امر خدا پسندانه از ساعت ٧ و ٣٠ تا ۱۳ و ١۵ دقیقه روز‌های شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۷ و ٣٠ تا ١٢ و ٣٠ پنجشنبه‌ها به پایگاه مرکزی روبروی بیمارستان استاد مطهری و از ساعت ۷ و ٣٠ دقیقه تا ۱۲ روز‌های شنبه تا پنجشنبه به پایگاه بنی هاشمی در خیابان ۱۷شهریور، کوچه ۱ مراجعه کنند.

سرپرست انتقال خون شهرستان جهرم تصریح کرد: پایگاه‌های انتقال خون جهرم، خون مورد نیاز بیماران بیمارستان‌های امام حسین (ع)، مطهری و پیمانیه جهرم، امام محمد باقر (ع) قیر و کارزین و خاتم الانبیا (ص) خفر را تامین می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *