اخبار داغ

دستاوردهای فرهنگی بانوان بسیجی کاشمر از نگاه دوربین

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از ترشیز خوان، امروز دستاوردهای خواهران بسیجی دیار ترشیز در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، محرومیت زدایی، علمی، بصیرتی، اقتصاد مقاومتی و غیره در محل هیئت رزمندگان به نمایش گذاشت. سرهنگ علی یعقوبیان همراه با دیگر مسئولین از این نمایشگاه بزرگ بازدید کرد و فعالیت جهادی بانوان […]

اشتراک گذاری
02 تیر 1401
57 بازدید
کد مطلب : 146935

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از ترشیز خوان، امروز دستاوردهای خواهران بسیجی دیار ترشیز در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، محرومیت زدایی، علمی، بصیرتی، اقتصاد مقاومتی و غیره در محل هیئت رزمندگان به نمایش گذاشت.

سرهنگ علی یعقوبیان همراه با دیگر مسئولین از این نمایشگاه بزرگ بازدید کرد و فعالیت جهادی بانوان کاشمر را که حضور پرنگی در برنامه های مختلف فرهنگی و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی دارند را ستودنی دانست.

همخوانی سرود امام رضا (ع) توسط دختران نوجوان و عرض ارادت به ساحت پاک ایشان و ارائه تصاویر و نمادهایی از جشنواره کن که رسوایی دشمنان اسلام را در فیلم عنکبوت مقدس نشان می داد از جمله موضوعات مهمی بود که در این نمایشگاه مشاهده می‌شد.

صنایع دستی که حاصل دسترنج بانوان شهرستان و بانوان روستاهای قوچ پلنگ، فدافن، عشرت آباد، نصر نای، مغان، تربقان، قوژد و غیره است در این نمایشگاه نیز به نمایش گذاشته شده بود.

کد خبر: ۱۴۰۱۷۱۰۰۴۰۲۰۰۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *