اخبار داغ

سه فرماندار و یک معاون مدیرکل معارفه شدند

استاندار خوزستان در احکامی جداگانه سه فرماندار و یک معاون مدیرکل را منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از عصر جهان، صادق خلیلیان استاندار خوزستان امروز ١٠ اردیبهشت ماه در احکامی جداگانه سه فرماندار و یک معاون مدیرکل را منصوب کرد. در مراسمی با حضور سیداحمد موالی‌زاده، معاون توسعه مدیریت […]

اشتراک گذاری
11 اردیبهشت 1401
192 بازدید
کد مطلب : 145141

استاندار خوزستان در احکامی جداگانه سه فرماندار و یک معاون مدیرکل را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از عصر جهان، صادق خلیلیان استاندار خوزستان امروز ١٠ اردیبهشت ماه در احکامی جداگانه سه فرماندار و یک معاون مدیرکل را منصوب کرد.

در مراسمی با حضور سیداحمد موالی‌زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان، حبیب عفری مفرد فرماندار پیشین هویزه تودیع و ایاد مطوری به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معارفه شد.

همچنین با حضور رضا نجاتی، معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در شهرستان بهبهان از زحمات یوسف زمانی اصل تقدیر و رستم عیدی‌پور به عنوان سرپرست جدید این فرمانداری معارفه شد.

در انتصابی دیگر و با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، شهبازی آزاد به عنوان سرپرست جدید فرمانداری رامهرمز معارفه و از هرمز بهاروند فرماندار پیشین تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است؛ طی حکمی از سوی استاندار خوزستان محمدرضا قاسمی به عنوان معاون مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان منصوب شد.

د خبر: ۱۴۰۱۷۱۰۰۲۱۱۰۰۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *