اخبار داغ

اعطای عنوان«سقای افتخاری» آبفای استان اصفهان به راننده شرکت واحد اتوبوسرانی

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز و به نقل از پایگاه خبری ارمغان شهر، حمید رضا ابراهیمیان راننده وظیفه شناس شرکت واحد اتوبوسرانی هنگام سرویس دهی به شهروندان متوجه فرونشست زمین در خیابان شهید قدوسی (آپادانا اول) شهر اصفهان شد و با بستن مسیر، مانع از ریزش خیابان و سقوط احتمالی خودروها به داخل حفره گردید. […]

اشتراک گذاری
28 فروردین 1401
50 بازدید
کد مطلب : 144470

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز و به نقل از پایگاه خبری ارمغان شهر، حمید رضا ابراهیمیان راننده وظیفه شناس شرکت واحد اتوبوسرانی هنگام سرویس دهی به شهروندان متوجه فرونشست زمین در خیابان شهید قدوسی (آپادانا اول) شهر اصفهان شد و با بستن مسیر، مانع از ریزش خیابان و سقوط احتمالی خودروها به داخل حفره گردید.

وی سپس با پلیس راهنمایی و رانندگی و مسئولان شرکت واحد اتوبوسرانی تماس گرفت و آن ها را در جریان قرار داد. بررسی های بیشتر نشان داد علت فرونشست زمین، فرسایش و شکستگی خط انتقال فاضلاب غرب به شرق اصفهان با ۵۰ سال قدمت بود.

در ادامه گروه مدیریت بحران و رسیدگی به حوادث شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان وارد عملیات شد و اقدام به بازسازی و مرمت ۱۰ متر از این خط لوله درعمق ۵/۵ متری زمین کرد.

به همین دلیل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به پاس احساس مسئولیت و وظیفه شناسی این راننده زحمتکش با اهدای لوح تقدیری عنوان «سقای افتخاری» را به وی اعطا کرد.

این لوح همزمان با مراسم معنوی محفل انس با قرآن توسط ناصر اکبری سرپرست آبفای استان اصفهان به حمید رضا ابراهیمیان اهدا شد.

کد خبر: ۱۴۰۱۷۱۰۰۱۲۸۰۰۵۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *