اخبار داغ

کشف مزرعه ۵۰۰ متری خشخاش در بهبهان/چهار هزار بوته خشخاش امحاء شد

حدود چهار هزار بوته خشخاش در این مزرعه کشت شده بود که پس از مستندسازی و صدور دستور قضایی، در محل امحاء شد به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز و به نقل از پایگاه خبری عصرجهان، دادستان عمومی و انقلاب بهبهان از کشف مزرعه خشخاش در این شهرستان خبر داد. علیرضا قاسمی‌نژاد اظهار کرد: در پی دریافت […]

اشتراک گذاری
20 فروردین 1401
158 بازدید
کد مطلب : 144076

حدود چهار هزار بوته خشخاش در این مزرعه کشت شده بود که پس از مستندسازی و صدور دستور قضایی، در محل امحاء شد

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز و به نقل از پایگاه خبری عصرجهان، دادستان عمومی و انقلاب بهبهان از کشف مزرعه خشخاش در این شهرستان خبر داد.

علیرضا قاسمی‌نژاد اظهار کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعات رسیده از سربازان گمنام امام زمان(عج) مبنی بر کشت خشخاش توسط افرادی با هویت معلوم در روستای شله زار از توابع شهر زیدون، دستورات قضایی جهت دستگیری متهمان صادر شد.

 وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بهبهان به همراه ماموران مبارزه با قاچاق کالا و عوامل پاسگاه پل زهره و با نظارت مستقیم رئیس بازرسی و مامورین آن اداره به محل اعزام شدند و پس از طی مسافت کوهستانی و عبور از رودخانه، مزرعه‌ای با حدود ۵۰۰ متر مساحت که زیر کشت خشخاش بود، مشاهده شد.

قاسمی‌نژاد گفت: حدود چهار هزار بوته خشخاش در این مزرعه کشت شده بود که پس از مستندسازی و صدور دستور قضایی، در محل امحاء شد.

وی افزود: دستورات قضایی جهت شناسایی متهمان و دستگیری آنان صادر شده است.

کد خبر: ۱۴۰۱۷۱۰۰۱۲۰۰۰۵۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *