اخبار داغ

بازدید مدیرکل رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت نفت از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از پان (پایگاه خبری آنزان آنلاین)،نماینده وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت نفت ضمن حضور در ستاد مرکزی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون، از تاسیسات وچاه‌های نفت وگاز این شرکت در منطقه کریت کمپ اهواز بازدید نمود. سید علی […]

اشتراک گذاری
26 آبان 1400
134 بازدید
کد مطلب : 137740

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از پان (پایگاه خبری آنزان آنلاین)،نماینده وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت نفت ضمن حضور در ستاد مرکزی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون، از تاسیسات وچاه‌های نفت وگاز این شرکت در منطقه کریت کمپ اهواز بازدید نمود.

سید علی ادیانی و هیات همراه درادامه سفربه اهواز ، روز سه شنبه ۲۵ آبان در ستاد مرکزی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون حضور یافت و طی نشستی با مدیران، از نزدیک در جریان فعالیت‌های این شرکت قرار گرفت و سپس طی حضور در منطقه کریت کمپ فرایند تولید نفت و گاز و مسایل مرتبط را مورد بازدید میدانی قرار داد.

نماینده وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت نفت در نشست با مدیران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون ضمن ابراز خرسندی از عملکرد و اقدامات شرکت کارون، اظهار داشت: در شرکت کارون ظرفیت‌های مناسبی در حوزه های مختلف ایجاد شده که قابل توجه و در خور تقدیر است .

سید علی ادیانی با تاکید بر ضرورت تلاش مضاعف با امکانات موجود جهت تحقق بیشترین میزان اثر بخشی، زحمات مجموعه مدیریت و همکاران شرکت‌های بهره برداری و عملیاتی را به‌عنوان خط مقدم تولید در شرایط کنونی ستودنی دانست و گفت: در گزارشات دریافتی از هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان، بر عملکرد قابل قبول مجموعه شرکت نفت و گاز کارون دراین خصوص صحه گذاری شده که این موضوع نیز از امتیازات این شرکت به‌شمار می آید .

 در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون ضمن ارایه گزارش درخصوص جایگاه ویژه، ظرفیت‌ها، عملکرد، دستاوردها و چالش های موجود شرکت اظهار داشت: در کنار رسالت خطیر تولید نفت و گاز و تامین خوراک پالایشگاه‌ها، صنایع پتروشیمی و شرکت ملی گاز، شرکت  کارون از عمل به مسئولیت اجتماعی و افزایش رضایت مندی ذینفعان غافل نبوده و در این حوزه اقدامات مناسبی صورت گرفته و ان‌شاءالله استمرار خواهد یافت .

غلامرضا مفیدی افزود: در راستای صیانت از بیت المال و نیروی انسانی وکاهش زمینه تخلفات اداری در حوزه‌های  مختلف، ضمن شناسائی چالش های سازمانی، به تناسب اهمیت موضوع راهکارهای اجرائی مبتنی براقدامات پیشگیرانه واصلاحی طراحی واجرا گردیده که به لطف الهی و با همکاری کارکنان تلاشگر شرکت ، این اقدامات تیمی منجر به ارتقاء اثربخشی و افزایش سلامت سازمانی گردیده است .

در این بازدید معاونان حقوقی و اجرایی اداره کل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت نفت و همچنین رئیس هیات هفتم بدوی وزارت نفت مستقر در مناطق نفتخیز جنوب و رئیس امور اجرایی آن هیات نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *