اخبار داغ

مناطق نفتخیز جنوب در عمل به مسئولیت‌اجتماعی اهتمام ویژه خواهد داشت

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از پان (پایگاه خبری آنزان آنلاین)،مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در دیدار با رئیس کل دادگستری خوزستان بر اهتمام ویژه این شرکت در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تاکید کرد. مهندس علیرضا دانشی روز دوشنبه(۲۴ آبان ماه) در دیدار با رئیس کل دادگستری استان خوزستان […]

اشتراک گذاری
25 آبان 1400
127 بازدید
کد مطلب : 137645

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از پان (پایگاه خبری آنزان آنلاین)،مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در دیدار با رئیس کل دادگستری خوزستان بر اهتمام ویژه این شرکت در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تاکید کرد.

مهندس علیرضا دانشی روز دوشنبه(۲۴ آبان ماه) در دیدار با رئیس کل دادگستری استان خوزستان اظهار داشت: در دولت جدید عزم جدی و راسخی جهت رفع تحریم‌های نفتی وجود دارد و تبدیل نفت خام به فرآورده و محصولات در اولویت برنامه‌ها است.

وی با اشاره به اقدامات این شرکت در حوزه فعالیت‌های عام‌المنفعه افزود: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قطعاً در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود اهتمام ویژه‌ای خواهد داشت.

در این نشست رئیس کل دادگستری خوزستان بر ایفای نقش شرکت‌های بزرگ صنعت نفت و گاز در انجام مسئولیت پذیری اجتماعی تاکید و اظهار کرد: خوزستان دارای ذخایر عظیم نفتی و گازی است و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در استان توسعه خوبی یافته است ولی در حوزه فعالیت‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی نقش کمرنگی داشته‌اند و لازم است این صنایع در انجام مسئولیت پذیری اجتماعی در رفع مشکلات، ایجاد اشتغال پایدار و محرومیت زدایی گام‌های مؤثری برای مردم این استان بردارند.

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی با بیان اینکه رعایت ایمنی و حفاظت از محیط زیست باید مورد توجه شرکت‌های نفتی و گازی باشد، افزود: حفاظت از محیط زیست و رعایت ایمنی برای صنایع نفتی، گازی و پتروشیمی یک امر اجتناب ناپذیر است و با توجه به اینکه اکثر لوله‌های گازی و نفتی در استان قدمت زیادی دارند و احتمال فرسودگی آن‌ها بالا است باید راهکارهای مناسب با برنامه‌ریزی دقیق و تدابیر لازم برای پیشگیری از ایجاد حوادث اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه نقش صنایع نفت و گاز در رشد و توسعه اقتصادی بسیار مؤثر است، عنوان کرد: صنایع نفت و گاز نقش اساسی در رشد و توسعه اقتصادی کشور دارند و می‌توان با تبدیل آن‌ها به فرآورده‌ها و محصولات، نه تنها در تولید جهش ایجاد کرد بلکه این موضوع موجب ایجاد ارزش افزوده و افزایش اشتغال می‌شود و علاوه بر آن، این امر آسیب پذیری کشور را در زمان تحریم تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *